У Лорак Могилевська берегла Кіркорова, а Мурат цілував Фальосу

13 жовтня 2009, 19:43

У неділю співачка Ані Лорак влаштувала чималеньку гулянку. А все від того що Кароліна разом із "камедиклабівцем" Тимуром Родрігесом презентували спільний кліп.

Вечірка пройшла у приміщенні одного з найдорожчих київських готелів. А VIP-гостем паті став російський співак Філіп Кіркоров. Власне, навіть Лорак запізнилася на початок власної вечірки через Бедросовича - співала пісню на його концерті.

Кароліна влаштувала паті. Поруч на фото її чоловік Мурат і "дуетлянт" Тимур Родрігес
А спершу, за словами Кіркорова, Родрігес від Лорак хотів не лише творчого дуету

А одним з перших на тусовці у Кароліни з‘явився її екс-продюсер Юрій Фальоса.

"Фотографи! Йдіть сюди - це історичний знімок!" - закричав Фальоса і сердечно розцілувався з чоловіком Лорак - Муратом.


"А що вас так дивує? Бізнес бізнесом, а кохання коханням. Мурат нормальний хлопець, і, знаєте, після їхнього весілля, де я теж був, ми з Кароліною майже щодня зідзвонюємося. І якби запропонувала, я б із задоволенням став хрещеним батьком їхньої майбутньої дитини" - заявив продюсер.

Фальоса спокійно цілував Мурата, а Руслана нехтувала їжею
Реготунчики від камедіклабівця Сергія Притули, Віктора Павліка та Мурата

До слова, сама Ані Лорак зізналася: вона готова до того, що спершу її, як у "Санта Барбарі", вся країна заміж видавала, а тепер чекає продовження.

"Дуже хочеться дитинку, але це буде, коли Бог дасть нам з ріднюлею (Муратом) малятко! Але я не хочу робити піар на вагітності, хоч і не знаю, як зможу приховати, якщо це станеться", - засміялася Лорак і обхопила руками живіт.

Лорак готова до Санта-Барбари. А "Труд" вде заявляє, що співачка вагітна

Між іншим, цього вечора Фальоса прийшов не один. За ручку він тримав загадкову білявку. Як з'ясувалося, цій дівчині, суджено стати новою Мікою Ньютон.

"Вона буде співати всі пісні з репертуару колишньої Міки Ньютон і свої пісні. Знайшов її випадково: вона почала свою кар'єру в групі "SMS", але останньої миті я її просто вкрав", - зізнався Юрій.

"Алібі" теж затесалися серед гостей

Десь тоді ж на Фальосу налетіла з обіймами співачка Руслана. Лижичко нещодавно відзняла новий кліп в Америці, у Майамі і помітно схудла. "А мені чоловік Саша, навпаки, каже, що я додала у вазі", - кокетувала співачка. А на бенкеті Руся крім соку так ні до чого й не доторкнулася.

Спілкувалася Руслана і з регіоналом Нестором Шуфричем, який на паті прийшов зі старшим сином і його дівчиною.

Нестор Шуфрич і Маша Єфросиніна
Шуфрич привів старшого сина, а той - свою дівчину
Десь між Шуфричами вмостився плавець Олег Лісогор

Екс-міністр під настрій зізнався у своїй любові до караоке. А от кума Кароліни, гімнастка Ліля Подкопаєва зізналася, що співає пісні Ані, але вдома. "А на сцену я б ризикнула з нею вийти хіба що як бек-вокалістка", - додала спортсменка, ка на вечірку привела нового кавалера, Віктора Костирка.

Подкопаєва з новим бойфрендом?
Ресторатор Задорожний і видавець Турбаєвська - солодка парочка

Завітав на вечірку і відомий режисер Роман Віктюк. "Кароліну знаю давно. Ми з нею часто бачимося, спілкуємося. Не прийти на її презентацію просто не міг", - запевнив він.

Віктюк розслаблявся у товаристві "Арктики" Олі Горбачової

Також можна було тут побачити співачку Ірину Білик з чоловіком-танцюристом Дмитром Дікусаром. Правда, спершу артистка була не в гуморі і просила її не знімати, та потім змінила гнів на милість. Всілися Білик-Дікусар неподалік від Кіркорова і весь вечір воркотіли.

Іра любить Діму
А ще Білик любить Ассію Ахат, а Ассія Ахат - свого чоловіка Ігоря Баленка
Три дівчини під вікном...

Філіп Бедросович на вечірці шепотівся то з Віктюком, то з Наталкою Могилевською. Співачка підсіла до Бедросовича нього на початку вечора, і так і не відсіла. За це директор Кіркорова навіть їй подякував, мовляв, завдяки тобі у Філі видався спокійний вечір.

Завдяки Могилевській у Кіркорова був спокійний вечір. Боялися підійти?

"Я дуже радий бачити сьогодні своїх колег. Тут багато моїх бойових подруг, а також журналістів, з якими я ще не встиг перелаятися!", - бовкнув цього вечора Кіркоров, який до всього виконував роль тамади. До слова, Бедросович, незважаючи на жорстку дієту, налягав на легкі закуски та фрукти.

Елегантний Філіп Бедросович

В цілому ж гостей було стільки, що ніде яблуку було впасти. "Ми і половини сюди не запрошували..," - розводив руками директор Кіркорова.

За матеріалами "Сегодня", "Бліка", "Світського життя" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів