Малиновська про щасливе життя блондинок і домашнє порно. ФОТО

18 листопада 2009, 13:29

Статус заміжньої жінки не заважає російській теледіві Маші Малиновській направо й наліво світити своїми голими принадами.

Так, у грудневому номері "Playboy" окрім іронічного інтерв‘ю тепер можна роздивитися і нюанси оголеного тіла телеведучої.

На сторінках журналу Маша пораділа, що вона блондинка, і посміялася над своїми інтелектуальними здібностями.

"Блондинка завжди може сказати: "Я блондинка". У сучасному суспільстві це твердження має гіпнотичну силу. Воно, типу, все виправдує і все пояснює", - каже Малиновська, стверджуючи що брюнеткам живеться значно важче.


Також губаста знаменитість, яка останнім часом зачастила до Києва, переконувала, що домашнє порно ніколи не знімала.

"Нє-а. Ой, навіть соромно відповідати. Хочеться зараз набрехати чогось... Як бувало, зберемося ми з хлопцями і дівчатами, та як назнімаємо оргій з аналом і оралом... Н-да. Але я не вмію швидко на ходу небилиці складати. Тож доводиться просто визнати свою банальність і консервативність. Не знімала я домашнє порно. На жаль!" - зізналася Малиновська.

А коли Машу спитали, чи "вони" справжні, натякаючи на її величезні груди, Малиновська усім виглядом показала, що ця тема їй вже остогидла.

"Ви маєте на увазі мої інтелектуальні здібності? Кажу як на духу: ні. Мої інтелектуальні здібності не справжні", - заявила вона.

"У мій мозок вживлено силіконовий мікрочіп. Він зчитує інформацію, яка надходить ззовні. Передає її у центр керування блондинками. Там вона обробляється. І повертається у мій мозок у вигляді готових відповідей на запитання журналістів", - з гумором пояснила принцип своїх розумових процесів блондинка.

Нагадаємо вже у вересні цього року Малиновська розповідала "Дусі" про свої плани на українське телебачення:

"Я не хочу працювати на MTV, я дорослішаю, як і канал. Хочу розвиватися творчо, а відносно Києва у мене є для вас новина - ми знімаємо пілотний випуск програми "Зіркове життя" для телеканала СТБ, і незабаром я стану ведучою цього проекту".

Причому на той момент заїжджій зірці було глибоко наплювати на те, як сприйняли її київські "вершки суспільства": "Та по**й, як до мене ставиться український бомонд. Я бачила, як люди реагували на мій трек, як люди дивилися на наш виступ з "T-Killah", і як люди сприймали мене у якості DJ".

"Якщо ви маєте на увазі під****ню на кшталт Монро - я вас прошу, мужик, який навіть не зробив собі цицьки! Та будь-який пі***ас у Москві, який вміє правильно розмовляти, мімікрувати під жінку, робить це легко і набагато краще, ніж Монро, у тисячу разів", - скзаал вона тоді.

А ще тоді ж Малиновська зізналася, що Київ та Одеса - два її найбільш улюблені міста.

За матеріалами російського "Playboy"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів