Сумська порізала шубу заради ляльки, а з політиків зробили клоунів

1 грудня 2009, 15:09

Сімейство Сумських майже у повному складі штурмувало цьогорічну "Галерею талантів". Акторка Ольга Сумська виставлялася - всі інші підтримували.

Також свої експонати цьогоріч виставили співачка Анастасія Приходько, глава Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин, дизайнер Діана Дорожкіна і російський художник Нікас Сафронов.

Акторка Ольга Сумська представила на суд глядачів виставки велику ляльку княгині Ольги.

"Створювала її кілька днів, а взагалі я з дитинства шию, у мене вдома дві машинки", - запевнила зірка вітчизняного серіалу "Роксолана", пише "Сегодня".


Ольга Сумська княгиню Ольгу "слепила из того, что было"

"Правда, спершу хотіла зробити Роксолану. Замовила гіпсові обличчя та руки у скульптора. Але, побачивши результат, зрозуміла, що переді мною - княгиня Ольга", - зізналася актриса.

Задля такої краси Сумська пішла на справжні як для жінки жертви. Ольга пустила на шмаття одну зі своїх шуб. Порізала хутро на дрібні шматочки. Старша дочка Сумської міс Антоніна Паперна розшила оксамит для накидки і шапки ляльки.

Подивитися "Галерею талантів" прийшла сім'я Руслани Мороз та Давіда Сарії (ліворуч). А Тоня Паперна і Аня Сумська ще й маму підтримати хотіли
Власне, Сумських набігло повно (зліва-направо): Антоніна, Наталя, Аня, Ольга та Анна Іванівна

Заінтригував своїми експонатами глава Шевченківської райадміністрації Києва Віктор Пилипишин. Він показав частину своєї колекції клоунів і зізнався що представив "приховану сторону свого життя".

До слова, кожному з клоунів Пилипишин дає імена відомих політиків. Щоправда, назвати представлених у "Галереї талантів" - не захотів.

Співачка-вишивальниця Анжеліка Рудницька та ще одна творча натура - Олександр Бригінець
По центру - президент "Людини року" Аркадій Райцин

Короткопідстрижена співачка Настя Приходько не лише зачіску має "під хлопчика", а й смаки до забавок відповідні. Як зізналася жінка колекцію солдатиків вона збирає з дитинства.

Дорожкіна (ліворуч) не зовсім розібралася у сутності "талантів". А Приходько (праворуч) зізналася у маленьких дитячих "злочинах"

"Мені навіть у голову не приходило колекціонувати, наприклад, ляльок. Завжди хотіла те, що було у брата. А у нього були солдатики. І коли у нього з'являлися нові - я їх забирала. Так і поповнювалася моя колекція. Зараз таких солдатиків дістати нелегко", - хизується Настя.

Екс-дружина футболіста Олександра Шовковського Власта оновила свій образ стрижкою
Пара перукарів-стилістів Дюденків

Навіть російський художник Нікас Сафронов представив у Києві свій непрофільний талант - власну казку.

"Склав її пару років тому на прохання мого друга. Він дав мені досить багато часу для написання, але я дотягнув до останнього. А коли він зателефонував і сказав, що прийшов час здавати матеріал, я прибрехав, сказавши, мовляв, так, вже готовий. Я сів, закрив очі та побачив історію перед собою. Залишалося тільки перенести казку на папір. Так я вклався у терміни", - поділився Сафронов.

Художник Нікас Сафронов, виявляється, ще й казкар

Правда, публікувати своє творіння Нікас не квапиться. Він каже: "Народні казки однаково краще!"

Посол Грузії Григол Катамадзе та подружка Ольги Альонової Іра Турбаєвська
Політолог Дмитро Видрін

Якимось неясним виявився талант дизайнерки Діани Дорожкіної. Жінка просто пошила кілька суконь для Барбі. Причому йшлося не про нові фасони, а зменшені копії вже існуючих нарядів. Окрім того, Дорожкіна заявила, що ляльок не любить з дитинства, але на замовлення може пошити одяг і для них.

Люди зі світу моди - Ірина Данилевська (ліворуч) та Маша Жулай (праворуч)

А скульптор Олег Пінчук має талант обійматися
Фото "Сегодня" та фото Юлії Сахно ("JetSetter.ua")

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів