"НеАнгел" Слава втекла від грипу та надихалася Моцартом

3 грудня 2009, 14:50

Одна з солісток дуету "НеАнгели" Слава вирішила відпочити від роботи та "епідемічної паніки". Під час "свинячого" карантину рудоволоса співачка махнула у Європу. Слава побувала у Монте-Карло, а потім і у Відні.

"Монако - дивовижна країна. Гуляючи мальовничими вуличками між білосніжними будинками, я й не помітила, як перетнула все місто. Виявляється, обійти Монако і помилуватися всіма його визначними пам'ятками можна усього за 65 хвилин", - зітхає "НеАнгел" під враженням.

У Монако співачка поїхала на запрошення друзів. Хотілося жіночці побувати на Рив'єрі, на якомусь зі світських раутів.

Жила Слава у знаменитому готелі "Ермітаж", будівля якого була зведена на початку минулого століття і вважається цінним пам'ятником архітектури.


"НеАнгел" ніжилася під сонцем на білосніжній терасі з панорамою на найбільший яхт-паркінг Лазурного узбережжя. А ще гуляла у зимовому саду -першій гордості готелю.

Також кілька днів жінка провела у Відні. Цілий день Слава присвятила пішим прогулянкам по вузьких середньовічних вуличках. А завершила співачка свою екскурсію відвідуванням будинку-музею Моцарта.

"Атмосфера Відня просякнута творчістю, у кожному другому кафе звучать мелодії Моцарта та Гайдна", - захоплено розповідає вона.

За словами співачки, Відень - ідеальне місто для творчості. Слава настільки перейнялася його атмосферою, що навіть написала першу в житті пісню.

За матеріалами прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів