"Місто Майбутнього" відчиняє двері

25 травня 2010, 17:06

20-го травня 2010 року відбулося офіційне відкриття житлового кварталу бізнес-класу "Новопечерські Липки".

В урочистому заході взяли участь багато почесних гостей. Серед них: представники державної та міської виконавчої влади, політики, бізнесмени, діячі шоу-бізнесу і мешканці кварталу.

Всіх гостей, які прибували на свято, зустрічали футуристичні персонажі: принцеси у коронах з повітряних кульок, танцюючі інопланетяни, гігантськи метелики, чарівні і яскраві клоуни.

Гості, одягнені в елегантні костюми, без поспіху прогулювалися кварталом, знайомилися з майбутніми сусідами та обговорювали квартирні питання.


Сама концепція заходу "Місто Майбутнього" вибрана не випадково. Коли одні забудовники будували по одному будинку, у "Новопечерських Липках" одразу відкрили цілий квартал з п'яти вишуканих будинків, виконаних у єдиному архітектурному ансамблі.

Кожен гість мав можливість дізнатися про усі переваги життя на Печерських пагорбах у нових сучасних будинках завдяки трьом різним квартирам - шоу-румам. У них дизайнери салону інтер'єрів втілили свої найкращі ідеї, створивши ексклюзивні проекти квартир, та оздобили їх сучасними меблями.

Дружини поважних гостей придивлялись до квартир та меблів, а, оцінивши їхню якість, шепотіли на вушко коханим, що не проти й собі придбати таке сучасне житло.

Вельмишановне панство прогулювалось у власному ландшафтному парку "Сади світу". Там за келихом вина можна було відчути неповторну атмосферу Голландії, Франції і Японії.

Після огляду усіх пам'яток кварталу гості прямували під величезний намет. Тут усі могли поласувати смачними стравами та напоями та ще й виграти безліч приємних подарунків від компаній-партнерів житлового кварталу.

Серед присутніх були розіграні приємні та необхідні для новосілля подарунки: путівка до Риму, галла-вечеря у ресторані, майстер-клас гри у гольф, сучасний миючий пилосос, дизайнерське крісло, набір рушників і халат від Pierre Cardin, пральна машинка, духова шафа і варильна поверхня.

Розважала гостей цього вечора співачка Джамала, яка своїм вокалом і енергетикою пісень одразу завела шановну публіку.

Завершилося урочисте відкриття житлового кварталу "Новопечерські Липки" святковим парадом феєрверків, який тривав близько 10 хвилин.

За матеріалами піар-служби житлового кварталу "Новопечерські Липки"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів