Як Лара Фабіан була вампіркою, Анною Кареніною і в'язнем концтабору

14 липня 2010, 16:51

Днями в Україні закінчилися зйомки музичного фільму Лари Фабіан та Алана Бадоєва "Мадмуазель Живаго". Цікаво, що справжнє прізвище співачки Крокер, а своїм ім'ям вона зобов'язана саме роману Бориса Пастернака "Доктор Живаго".

Мама зірки, вчителька словесності, дуже любила російську поезію. Коли вона чекала на появу дочки, на екрани саме вийшов американський фільм "Доктор Живаго" з Омаром Шарифом у головній ролі. В результаті Ларі дісталося ім'я головної героїні роману.

У Фабіан, за її словами, тече італійська і бельгійська кров пишуть "Факти". До 6 років вона жила на Сицилії, потім у Брюсселі, а у 19 виїхала в Канаду і повернулася у Бельгію лише в 35. І от зараз Лара вирішила спробувати себе у новому амплуа - кіноактриси.

"Зізнаюся чесно, я завжди мріяла про кіно, але ніколи цьому не вчилася. Тільки, коли була маленька, ходила до театральної студії. Моїм ідеалом акторки завжди була Софі Марсо, а улюбленим режисером - Клод Лелюш. Мені й раніше пропонували спробувати себе в амплуа акторки, але все якось не вчасно. А потім з'явилася ідея музичного проекту", - поділилася зірка світової естради.


Нагадаємо, у фільмі Бадоєва - з бюджетом близько 3 мільйонів доларів - сплелися тексти Фабіан і музика російського композитора Ігоря Крутого. За задумом Алана, "Мадмуазель Живаго" - це 12 новел, у кожній з яких Лара з'являється у новому образі.

"Це фільм про душу, яка подорожує з однієї епохи в іншу, вселяючись у жінок із самою різною долею", - пояснила Фабіан.

Лара Фабіан була співачкою, а в Україні стала актрисою

"Всі ці історії, що їх написав Алан Бадоєв для музичних новел, не просто вигадані, вони перетинаються з моїм життям, з тим, що я пережила", - відзначає Фабіан у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Одну з музичних новел, присвячену Анні Кареніній Льва Толстого, знімали за 200 кілометрів від Києва у державному історико-культурному заповіднику "Качанівка", пише "Secret Service". Садиба ця з історичним палацом, романтичними мостами й озерами була заснована у 1770 роках.

Знімальна група на чолі з Бадоєвим і Фабіан жила у польових умовах. Вони оселилися у комфортабельних фургончиках - зрозуміло, жили нарізно. Поруч - службові флігелі кінця 18 століття, навколо - ліс, у цей час повнилися комашнею.

Ім'я і назва нового музичного фільму у Лари з'явилися в деякому сенсі завдяки Пастернаку
Співачка побула у шкурі Анни Кареніної

Тамтешніх жуків техніки називали "крокодилами з пропелерами". За їхніми словами, розмір горе-комах - "майже з половину мобільного телефону". Рятувалися всілякими спреями від комарів.

Фабіан не вередувала. Казала лише, що зйомки дуже складні, але у порівнянні із задоволенням, отриманим від результатів - це дрібнички.

Зимна Росія виросла під Києвом, у Качанівці
Лара-Анна

По території величезної садиби - понад 500 гектарів - Фабіан возили на машині. Але на питання про те, чи вдалося співачці подивитися щось хоча б у Києві, вона посміхнулася: "Ні, на зйомках з Аланом Бадоєвим складно знайти і пару годин на відпочинок... Крім деяких прогулянок у парку неподалік від готелю я більше нічого не бачила...".

Через роботу з Бадоєвим в Україні Фабіан мало що побачила
Довелося впахувати на знімальному майданчику

На зйомках у Качановці Фабіан доводилося і під дощем цілуватися з "Вронським", і сидіти під палючим сонцем у зимовому одязі на терасі коло ковзанки. До речі, зиму у вигляді штучного снігу забезпечили атмосферні дизайнери, а ковзанку споруджували робітники протягом доби.

Зиму Ларі створили атмосферні дизайнери
Бадоєв періодично сам перевтілювався у Вронського...
...аби показати актору, як треба грати пристрасть до Лари Кареніної

У іншій новелі, "Морфій", Лара Фабіан з'являється в образі рудоволосої вампірки. Заради цих зйомок один з кінопавильйонів Києва перетворили на готичний замок, де і розвертаються події історії з вовкулаками. Декорації для зйомок зводилися вручну протягом чотирьох днів, іноді знімали цілодобово.

Причому саме у цій новелі Бадоєв спробував себе як актора. Йому дісталася роль човняра. За сценарієм Алан відрізає частини тіла юнаку, закоханому у вампірку-Фабіан. Для входження у роль Бадоєва загримували так, що навіть рідна мати не впізнала б. Кліпмейкеру намалювали жахливі шрами й опіки, а руки пов'язали кривавими бинтами.

Була Лара і вампіркою

"Коли Лара дізналася про такий персонаж як човняр, то попросила знімальну групу переконати мене зіграти його. Вони разом повторювали, що цим персонажем маю бути саме я. Мене ж заінтригував... божевільний образ і грим... - шрами, опіки...", - зізнався Бадоєв.

Утім, сам собі Алан у кадрі не особливо подобався: "Собі сподобався десь дубля з третього, а от знімальна група боялася щось коментувати, відповідаючи на мої запитання мовчанням".

А Бадоєв став човнярем
Алан шматував тіла
"Я убью тебя, лодочник!"

За словами режисера, одночасно стежити і за тим, що відбувається на майданчику, і за своєю грою - дуже хвилююче. Тому повторювати подібний досвід йому не хочеться.

"Вірю у реінкарнацію, але мені складно сказати, ким я була у попередньому житті... Звісно, хотілося б спробувати те, чого ще не пробувала. Але якщо вірити фахівцям з цього питання, вони в один голос стверджують, що зараз я проживаю своє останнє життя", - розповіла "Фактам" Лара Фабіан.

"Якщо вірити їм, саме в останній реінкарнації ми досягаємо найвищого рівня розвитку. Тож це, навпаки, ВРАЖАЮЧЕ!", - додала вона.

Окрім того, частину знімального часу Лара Фабіан провела у Львові
Для однієї з новел у Львів нагнали ретро-автівок

Ще одна новела - "Зимовий букет" - тут партнером Лари став співак Макс Барських.

За сюжетом, між 30-річною француженкою Фабіан і 18-річним російським солдатом Барських спалахує любов. Однак трагічний випадок перекреслив їхні плани про щасливе спільне майбутнє.

Новела "Зимовий букет"
Тут партнером Лари став співак Макс Барських
Барському роздягатися не звикати
Перевірка діапазону?

Але, мабуть, найскладнішими зйомками у всіх сенсах стали зйомки у декораціях концтабору під Києвом. Йдеться про новелу "Колискова".

"Звісно, мені було непросто грати ці ролі. Найважче далася ув'язнена концтабору... Уявіть, війна, смерть, жінка, яка втратила дитину. Складно в емоційному плані, адже кожну роль на знімальному майданчику потрібно прожити", - зізнавалася співачка журналістам.

Фабіан: "Найважче далася ув'язнена концтабору"
Бадоєв постриг співачку...
...і загнав її у концтабір
У свою чергу Бадоєв розповів:

"Коли ми були у концтаборі, Лара підійшла до декорацій Освенцима і розридалася. Я злякався, запитав, що сталося. А вона сказала: "Не знаю, але я не можу тут знаходитися, мені треба відійти". Виявляється, її родичі були у концтаборі, і вона гостро це переживає".

За словами іноземної зірки, зміст фільму і був у тому, щоб показати різну Лару Фабіан, а не ту, котру знають усі, інакше це нецікаво: "Ризикнути і показати себе у різних образах - справжня мужність. Мені дуже сподобалися такі кардинальні зміни, а працювати з Аланом - одне задоволення".

Бадоєв: "Лара підійшла до декорацій Освенцима і розридалася..."

До речі, колись Лара мріяла змінити все у своїй зовнішності. І, як вона сказала, їй це вдалося:

"Все змінив... час. По допомогу до пластичних хірургів я не зверталася і, думаю, це видно. У мене натуральні груди, ніс. Просто щодня я уявляла собі, якою хотіла б бути, і згодом змінилася. Принаймні, мені так здається. Думаю, що зовнішня краса прямо пов'язана з внутрішньою".

До речі, як пише "Сегодня", у Київ провідати співачку приїжджав її чоловік режисер Жерард Пуллічіно з їхньою 2-річною донею Лу.

Повідомляється також, що хоча останній знімальний день "Мадмуазель Живаго" вже позаду, сам фільм буде готовий лише у жовтні-листопаді.

Фото "Secret Service", "OK!", "LifeShowbiz.ru", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів