Оробець влаштувала передпологову фотосесію

23 серпня 2010, 17:35

Депутат Леся Оробець, як відомо, іде в ногу з соціальними мережами і блогами. Так от, нещодавно у своєму ЖЖ Леся поділилася результатом своєї співпраці із сімейним фотографом. Оробець виставила для френдів цілу сімейну фотосесію.

"Знаходячись у пологовому, переглядала нещодавні сімейні фотографії. І згадала про чудову фотосесію від fotohappybaby. Хочу поділитися зі своїми ЖЖ-друзями тою творчою красою, яку створила Даша (фотограф)", - написала Леся на своїй сторінці.

Вперше сюжетом фотосесії, як зазначила Оробець, була обрана прогулянка лісом:

"Красива зелень в сонячний день. Ми вже домовились про час та місце нашої зустрічі, але в останній момент довелося її перенести - і навіть не через зайнятість батьків - Сонька умудрилась розбити чоло і поцарапати носа - наука прямоходіння не дається без жертв".


Втім згодом зйомка таки відбулася. У ній взяли участь сама вагітна депутатка, її донька Софійка та чоловік Олександр.

"Зізнаюсь, що мій чоловік страшенно не любить фотографуватися - а тут виявилось, що всім подобається те, що відбувається", - зауважила Леся.

"Те, що творила Даша, щоб розсмішити Соньку, треба було знімати на відео. Це той рідкісний випадок, коли фотограф дійсно любить і дітей, і свою роботу. Соні дуже сподобалось - вона навіть спати пішла пізніше, щоб дофоткати всю її красу", - поділилася Оробець.

В результаті депутатка отримала фотоальбоми, "яким дуже-дуже зраділи дідусі-бабусі, а ще прадідусі-прабабусі". А ще Леся організували з цього всього "чудовий подарунок чоловікові на День народження". За словами Оробець, ці фотки в рамках тепер є у нього на роботі.

Леся Оробець з чоловіком Олександром
І тут у кадр входить донька Оробець Соня
Леся з дочкою

Фото Даші Павлової
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів