Пославська отримала титул на "Міс Всесвіт-2010"

24 серпня 2010, 10:21
Переможницею конкурсу краси "Міс Всесвіт-2010" , який пройшов 23-го серпня у Лас-Вегасі, стала 22-річна представниця Мексики Хімена Наваррете.

Про це у вівторок повідомляє "Reuters".

"Міс Всесвіт-2010" стала мексиканка
Хімена Наваррете з Мексики підкорила серця та інші частини тіла журі
Нова перша міс Всесвіту Хімена

Корону "Першої Віце-міс" члени журі віддали учасниці з Ямайки Йенді Філліпс.

Йенді Філліпс з Ямайки стала "Першою Віце-міс"

"Другою Віце-міс" було названо австралійку Джесінту Кемпбелл, якій також дістався титул "Міс конгеніальність".

Австралійка Джесінта Кемпбелл завоювала титули "Другої Віце-міс" та "Міс конгеніальність"

А "Третьою Віце-міс" члени журі визнали українку Ганну Пославську.


"Результат Ганни Пославської - це прорив України в конкурсах краси. І ця перемога - подарунок для всієї України до дня Незалежності", - сказала власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.

До слова, Ніколаєнко і власника "Міс Всесвіт" Дональда Трампа давно пов‘язують теплі та дружні стосунки. Зокрема, завдяки Сашиному чоловіку мільярдеру Філу Раффіну, із яким Ніколаєнко побралася у закладі, що належить Трампу.

Нагадаємо, саме цього року у друзів Дональда Трампа з‘явився спільний первісток. А конкурс краси у Вегасі став не лише ніби привітанням Ніколаєнко із народженням сина, а й привітанням її рідній Україні із днем Незалежності.

До речі, як повідомила директорка "Міс Україна-Всесвіт" Ганна Філімонова, вона разом із Пославською прилітає з Нью-Йорка у Київ вже 25-го серпня.

Ганна Пославська стала "Третьою Віце-міс"
Конкурс краси у Вегасі став не лише ніби привітанням Саші Ніколаєнко із народженням сина, а й привітанням її рідній Україні із днем Незалежності

Звання "Міс фотогенічність" дісталося представниці Таїланду Фонтіп Вачаратракул. Крім того, журі відзначило її національний костюм.

Титул "Міс фотогенічність" поїхав до Таїланду

Всього ж у конкурсі взяли участь понад 80 конкурсанток з різних країн світу.

У рамках конкурсу дівчата вийшли на сцену в національних костюмах, вечірніх сукнях та купальниках, а також відповіли на запитання журі.

Три віце-міски: Ямайка, Австралія, Україна

До слова, власниця титулу "Міс Росія-2010" Ірина Антоненко, яку букмекери називали однією з фавориток, увійшла до числа 15 фіналісток конкурсу. Однак росіянка вибула з боротьби за корону "Міс Всесвіт" після дефіле у купальниках.

Нагадаємо, у 2009-му і 2008-му роках перемога у конкурсі "Міс Всесвіт" діставалася представницям Венесуели, а в 2007-му році цей титул отримала японка.

"Третя Віце-міс" Пославська з переможницею конкурсу та з Олександрою Ніколаєнко, подружкою власника "Міс Всесвіт 2010" Дональда Трампа

Фото "АР", "Reuters" та фото оргкомітету "Міс Україна-Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів