"NikitA" показала секс-апетити і зжерла коштовності дочки Литвина

4 лютого 2011, 14:48

Група "NikitA" у складі Даші Астаф'євої та Юлі Кавтарадзе продемонстрували свої сексуальні апетити у новому кліпі.

Нове відео на пісню "Искусаю" сексапільного дуету обіцяє бути справжньою еротичною бомбою, запевняє прес-служба Mamamusic.

"Ми хочемо сказати всім чоловікам: при перегляді нашого нового кліпу не стримуйте свій сексуальний голод", - кажуть Даша і Юля.


У кадрі дівчата пристрасно поїдали екзотичні страви, а те, що не подобалося, недбало викидали на підлогу.

Фото з "Рагулів"

Скажімо, Кавтарадзе у пориві пристрасті розірвала зубами сире мармурове м'ясо, яке спеціально привезли з Австралії. Юля наминала свіжі устриці та облизувала клешні величезного лобстера, що його виловили в Андаманському морі.

Кажуть, захоплені вигуки знімальної групи викликав момент, коли грузинка пристрасно відкусила шматок сирої каракатиці.

"У чоловіків потечуть слинки від такого видовища", - повторював режисер кліпу Сергій Ткаченко, коли Астаф'єва одним махом розірвала курчатко, облизала його і викинула на підлогу.

Та особливий ажіотаж викликала сцена, коли Даша виловила з акваріума й поклала до роту живу золоту рибку.

Окрім того, під час зйомок можна було бачити, як "NikitA" сексуально поглинає абсолютно неїстівні предмети: діаманти і грошові банкноти. До речі, прикраси для співачок надав мультибрендовий бутік Олени Литвин, дочки спікера Верховної Ради Володимира Литвина.

Також повідомляється, що спеціально для зйомки кліпу була зведено складні декорації та привезено вишукані продукти на 30 000 умовних одиниць.

Що примітно, дата зйомки кліпу співпала з датою завершення контракту Даші Астаф'євої з "Playboy", за яким співачка не могла публічно оголюватися. Закінчення терміну дії контракту жінка прокоментувала так: "Я готова оголитися, але тільки за кілька мільйонів, всі гроші я віддам на благодійність".

Втім, Даша додала, що якщо дозволить продюсер, то вона оголиться у квітні на їхньому корпоративному концерті.

Новий кліп Даші та Юлі з'явиться в ефірі вже на початку лютого. У світ вийде дві версії кліпу - для телебачення та більш відверта версія для Інтернету.

Фото прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів