Мілосская пожила у в'язниці Тітікаки й поїхала до істуканів

8 лютого 2011, 10:46

Доморощена "Леді Гага" української естради, співачка Мілосская ці зимові канікули провела екзотично. Разом із чоловіком Аркадієм білявка спершу відтягнулася у Перу, а тоді відпочила на острові Пасхи.

У Перу Мілоська піднялася на вершину Мачу-Пікчу, яку ще називають "місто в небесах", побувала на озері Тітікака, і ознайомилася зі звичаями і віруваннями аборигенів і навіть побувала у шамана.

"Перу - це унікальна країна. Перш за все тим, що на її території є і джунглі, і пустеля, океан і гори. І кожна частина цієї країни несе важливу історичну та культурну цінність. Приміром, у пустелі це малюнки-лінії Наска. Ходять легенди, що лінії Наска на піску колись давно намалювали інопланетяни. Ці малюнки видно лише з висоти пташиного польоту", - розповідає Мілосская після повернення з подорожі.

І хоча, за словами співачки, у Перу вона жила "практично в експедиційних умовах", у тамтешньому готелі білявка теж побувала.


"На озері Тітікака ми жили в готелі, який до реконструкції був тюрмою. Будівля дуже давня і там постійно якісь потойбічні шарудіння і звуки, і нам інколи здавалося, що ми живемо в замку з привидами", - поділилася враженнями від перебування там Мілосская.

Похвасталася дівчина й тим, що завітала до перуанського шамана: "Я навіть була у шамана, і він провів зі мною спеціальний ритуал. До речі, там у всіх людей прийнято ходити до шамана, у них це норма".

У Перу, як запевняє Мілосская, абсолютно незвичайні люди: "Вони живуть ще з тих самих давніх традицій і навіть носять національні костюми. Ти заїжджаєш в будь-яке місто чи село і розумієш, в якій саме частині країни ти знаходишся, тому що жителі кожної місцевості носять свій певний традиційний наряд".

Як сказала Мілосская, у Перу вони з чоловіком набралися досвіду і яскравих вражень. А звідти попрямували просто на острів Пасхи, повідомляє прес-служба "Master Management".

"Я вже давно мріяла побувати на острові Пасхи. Дуже багато чула і читала про цей унікальний острів у Тихому Океані. І мені шалено захотілося познайомитися ближче з культурою його жителів, з його історією та звичаями, на власні очі побачити величезні кам'яні боввани Моаї, довкола яких складено чимало легенд", - каже Мілосская.

Враховуючи віддаленість острова від материків, дістатися до нього під силу не кожному туристу.

"Я летіла на острів Пасхи за новими враженнями. І в реальності він виявився набагато кращим, ніж я собі уявляла. На знак своєї любові до острова Пасхи я навіть зробила собі маленьке татуювання на згадку в одного з місцевих майстрів. На ньому зображені символи та ієрогліфи, які несуть смислове навантаження", - зізналася співачка.

Фото прес-служби "Master Management"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів