Клочкова привела на млинці кавалера з сином, Окунська - дочку

2 березня 2011, 14:23

Плавчиня Яна Клочкова вийшла у світ із супутником і сином, а Окунська мудрувала над млинцями з дочкою депутата Сергія Власенка.

Днями на апетитне свято "Дитяча Масляна" зійшлося кілька десятків простих матусь і парочка VIP-мам.

В один зі столичних ресторанів побавитись млинцями завітали плавчиня Яна Клочкова з сином Сашком, дружина телеведучого Максима Неліпи Тома з сином Артемом, а також колишня жінка депутата від БЮТ Сергія Власенка Наталя Окунська з їхньою дочкою Поліною.

"У синочка вже виросло шість зубчиків. Досі годую його груддю. Привчаємо до м'яска: даємо кролятину, різні прянички, творожок", - поділилася останніми новинами з життя свого сина Сашка Клочкова, пише "Gazeta.ua".


До речі, на дитячо-мамську забаву Клочкова прийшла із кавалером, тим самим Олегом, з яким плавчиню вже не раз помічали. І хоча Яна називала Олега лише другом сім‘ї, з її сином від грузина Левана Ростошвілі чоловік бавився, наче татусь.

Як і годиться, на Масляній всі гості були захоплені приготуванням млинців. Кожна мама готувала авторський кулінарний шедевр, оцінювали який діти. У результаті було створено цілу галерею святкових млинчиків.

Як і інші мами, доклала рук до дійства і Клочкова. Не треба було й сумніватися - плавчиня вирішила зробити млинці з морем та рибою. У хід, як повідомляє прес-служба організації "Світ мам", пішли всі підручні засоби: вершки, згущівка, печиво з соломкою.

До слова, донька адвоката Власенка та світської тусовщиці Окунської Поліна з трьох десятків млинців вподобала саме витвір від Яни Клочкової. І судячи з того, як апетитно дівчинка його їла, кулінарний експеримент плавчині вийшов не лише симпатичним, а й вельми апетитним.

Окрім того, під час ресторанної Масляної, було влаштовано конкурс з підкидання млинчиків. Переможниця змогла підкинути млинець 61 раз за хвилину. Жоден із млинців під час конкурсу так і не впав на підлогу.

Яна Клочкова з сином Сашком вибралася в ресторан на Масляну
Плавчині довелося застосувати досвід спілкування з водною стихією на практиці

На своєму млинці Яна зобразила золоту рибку
До речі, на Масляну Клочкова прийшла із двома кавалерами - сином і так званим "другом сім'ї" Олегом
Причому Олег бавив малого Сашка, наче рідного
Саші Клочкову наче непогано на плечі у дядька Олега
На свято млинців прийшла й дружина шоумена Макса Неліпи Тамара

Жінка привела на забавку свого сина Артема
А екс-дружина БЮТівця Власенка прийшла із його дочкою Поліною
Загалом, млинців було намудровано купу
І у вигляді жирафів
І у вигляді смішних писочків
У вигляді нарядної жіночки
Сніговичка з пташкою
І навіть у вигляді Мікі Мауса

Фото "E-motion", "Gazeta.ua" та svitmam.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів