У Києві відкрився офіс на диванах

4 березня 2011, 10:00

Тепер купувати нерухомість українським багатіям пропонують, прямо лежачи на м’яких софах та диванах.

Саме таку концепцію запропонували у нововідчиненому офісі продажів нерухомості житлового кварталу "Новопечерські Липки", аналогів якому немає в Україні.

Першого березня на відкриття офісної "диковинки" з’їхалося безліч почесних гостей. Серед них представники державної та міської виконавчої влади, політики, бізнесмени, діячі шоу-бізнесу, художники, скульптори та мешканці кварталу.

У Києві відкрився офіс продажів нерухомості "Новопечерських липок"
Гостей заходу зустрічали загадкові міми

Вельмишановне панство зустрічали загадкові персонажі-міми, які передавали ауру приємних емоцій: насолоди, передчуття, натхнення, захоплення, здивування, радощів, ентузіазму.


Гості з келихами шампанського та вина прогулювалися по офісу, який більш нагадував галерею чи помпезний салон. Запрошені обговорювали незвичний інтер’єр та перемоги кварталу.

Директор консалтинговії компанії "РеалЕкспо" Віктор Коваленко

До речі, останню з них "Новопечерські Липки" отримали наприкінці лютого. Йдеться про гран-прі у номінації "Найкращий житловий комплекс України" за результатами третього загальноукраїнського незалежного конкурсу "Житло 2010".

Поважні пани та пані, обговорюючи останні тенденції офісних рішень, особисто перевіряли білосніжні дивани на м’якість та комфортність. Саме на них у "Новопечерських Липках" і будуть продавати майбутнім покупцям квартири та пентхауси.

Художник Сергій Поярков
Олег Пінчук і Ко.

Дізнатися про усі переваги життя на Печерських пагорбах у нових сучасних будинках гостям пропонували вельми незвичайним способом – завдяки величезним інтерактивним панелям Touch Wall.

Дружини вельможних панів гарненькими наманікюреними пальцями пересували будинки, поверхи, квартири, вибираючи найкращі видові характеристики своїх майбутніх затишних осель.

Чоловіча аудиторія захоплено грала в інтерактивні квести, збираючи з багатьох дрібних деталей мапу "Новопечерських Липок". Вони також прогулювалися віртуальним туром по майбутніх зелених ландшафтних парках кварталу.

Годували вітчизняних селебрітіз смачними вишуканими стравами та напоями. Але більше до смаку їм прийшлися ігристі вина, коньяки, рибні та м’ясні делікатеси.

Розважав присутніх цього вечора відомий піаніст Павло Ігнатьєв, який завдяки музиці створював приємну камерну атмосферу.

Президент міжнародного фонду «Дні України» Максим Тимошенко

Йдучи з "офісу на диванах" багато хто з гостей зауважили, що по справжньому прониклися аурою "Новопечерських Липок" і обміркують можливість придбати тут затишну квартирку.

Текст і фото прес-служби "Новопечерських Липок"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів