"Європа Плюс" вручила золотий злиток пенсіонерці

9 березня 2011, 13:09

Днями у клубі "Crystal Hall" відбулося урочисте нагородження переможців гри "Скарбничка". Організатори заходу - "Європа Плюс", Страхова компанія "Домінант" та АТ "Місто Банк" - розіграли серед учасників золотий злиток і багато інших корисних подарунків.

"Скарбничка" - це одна з найпопулярніших ігор на українському радіо, яка стартувала 23 листопада в ефірі "Європи Плюс". Протягом трьох місяців слухачі станції вигравали грошові призи від Страхової компанії "Домінант". Кульмінацією гри став розіграш золотого злитка, наданого АТ "МістоБанк".

3-го березня у клубі "Crystal Hall" був визначений головний переможець гри, який став власником головного призу - золотого злитка від АТ "МістоБанк". Крім того, фіналісти розіграшу отримали подарунки від Страхової компанії "Домінант", мережі ресторанів Pees Boy Club, фітнес-клубу "Акваріум". Гарантом проведення чесного розіграшу виступила Страхова компанія "Домінант".

Олександр Ліщук (Домінант) гарантує чесний жереб від Василіси Фролової

Ведучим вечора став багаторічний ведучий "Європи Плюс", актор і шоумен Сергій Комаровський.


"За одинадцять років на "Європі Плюс" я жодного разу не думав про те, щоб перейти на іншу станцію. Мені дуже приємно, що Костянтин Кубряк запропонував мені провести цю вечірку", - був відвертим з гостями Комаровський.

Легендарний ведучий "Європи Плюс", шоумен Сергій Комаровський і співачка Лілу

Ганна Пінчук і співак Василь Бондарчук

Засновник і власник станції "Європа Плюс" Костянтин Кубряк подякував учасникам "Скарбнички" за їхню активність. Він повідомив, що гра обов'язково продовжиться, а слухачів станції чекають нові цікаві проекти.

Скульптор Олег Пінчук і власник "Європи Плюс", один з найстаріших радійників України, Костянтин Кубряк

"Нам приходили тисячі sms'ок від гравців "Скарбнички". І зараз я дуже радий тому, що стільки фіналістів прийшли на нашу вечірку. Окремі слова вдячності я кажу Олександру Ліщуку "Домінант" та Івану Демченку "МістоБанк" за надійні партнерські стосунки з "Європою Плюс", - сказав Кубряк.

Свою посильну допомогу у розіграші надали: "С.К.А.Й.", Василіса Фролова, Kishe, Бондарчук, Лілу, Діля та інші українські зірки.

"СКАЙ" співає для переможців "Скарбнички"
Олег Собчук співав у костюмі, схожому на спіднє
Едуард Приступа з гурту "НеДіля"

Володарем Золотого злитку стала пенсіонерка Надія Іванівна. Вона повідала, що "Скарбничка" - це єдина радіо-гра, в якій вона брала участь у своєму житті.

Переможниця так розчулилася, що ведучий ледве забрав у неї мікрофон. Надія Іванівна обсипала компліментами організаторів "Скарбнички". За словами жінки, це її онуки - віддані фанати "Європи Плюс" - порадили їй зіграти.

Сергій Комаровський, Діля та Іванна Мелай шукають номер переможця
Переможниця так розчулилася, що ведучий ледве забрав у неї мікрофон

"Європа Плюс" - одна з перших українських радіостанцій, була заснована у 1994 році. Її творцем і незмінним власником є бізнеcмен Костянтин Кубряк. Музичний формат станції - середньо темпова європейська музика. Одна з найбільш відомих програм - Шоу шепелявих.

Джингли "Європа Плюс" свого часу записувала Ані Лорак. Мовлення станції відбувається на частоті 107FM.

Справа-наліво: заступник голови правління "МістоБанк" Іван Демченко, засновник і власник "Європи Плюс" Костянтин Кубряк (у червоному), переможниця "Скарбнички" (у червоному), гендиректор "Домінант" Олександр Ліщук. На другому плані (Справа-наліво): шоумен і легенда "Європи Плюс" Сергій Комаровський, скульптор Олег Пінчук, Ганна Пінчук, дизайнер Юлія Айсіна

Страхова компанія "Домінант" була створена у квітні 2008 року як альтернатива великим страховим компаніям, де велика кількість клієнтів шкодить якості обслуговування.

Політика компанії - "Прозорі взаємини - чесне страхування" - спрямована на зниження бюрократичної тяганини та спрощення страхових виплат. "Домінант" першим в Україні реалізував продукт "Поліс Страхування квартир від реальних ризиків", розроблений з урахуванням побажань і рекомендацій клієнтів.

"МістоБанк" - це сучасний універсальний банк, орієнтований на тривалу співпрацю зі своїми клієнтами. У його "роздрібному арсеналі" прозорі й зрозумілі депозитні, кредитні та карткові продукти, які розраховані на людей, що цінують стабільність і хороша якість обслуговування.

Інформація прес-служби "Європи Плюс"

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів