Жінка Табачника не побоялася "холуїв" і пішла в жіночий клуб

20 квітня 2011, 12:06

Відомі українські жінки-телеведучі – Ольга Сумська, Інна Цимбалюк, Тетяна Гончарова і Тала Калатай - організували жіночий клуб.

19-го квітня в арт-ресторані на вулиці Горького у Києві відбулася презентація та перше засідання жіночого клубу "Легко буті жінкою". Засновниками його стали Сумська, Цимбалюк, Гончарова та Калатай - ведучі однойменної програми на ТБ. Вони ж і виступили у ролі господинь вечора.

Цимбалюк, Сумська, Калатай і Гончарова організували "женсовєт"

"Ідея такого клубу виникла, коли ми усвідомили, що відкрили для себе багато цікавих тем і широке коло інтересів, якими нам хотілося б поділитися з іншими жінками. Ми точно знаємо, що жінкою бути легко і наше завдання - донести цю думку, розкрити її і довести, що це дійсно так", - каже Гончарова.

Як повідомляють організатори спільноти, збори жіночого клубу проходитимуть один раз на місяць. Проект організований для обговорення актуальних жіночих тем і несе пізнавально-розважальний характер.


На перше засідання жіночого клубу завітала дружина регіонала Яна Табачника, того самого, який обізвав 85% журналістів у країні холуями
Серед гостей вечора були дружина актора Остапа Ступки Ірина (ліворуч) та вишивальниця Анжеліка Рудницька (праворуч)

На зустрічі клубу будуть запрошуватися спеціалісти з різних питань - вчені, психологи, кулінари, стилісти, дизайнери, бізнес-вумен, експерти у різних галузях. Однією з постійних тем стане гастрономія.

Членами клубу можуть стати "самодостатні, успішні і незалежні жінки" на особисте запрошення його засновниць. Крім того, запрошення на участь у зустрічах можна буде виграти під час ефірів однойменної телепередачі.

Дочка Сумської Антоніна Паперна (праворуч) всілася за один столик із екс-моделлю Владою Прокаєвою
Прокаєва (ліворуч), більш відома як Литовченко чи Кердіна, судячи з виразу обличчя, побачла на своєму столі не те, на що сподівалася

Тема першого засідання клубу, яке відбулося у вівторок, - "4 сторони світу - 4 сторони жінки". Мова йшла про сфери, у яких реалізується жінка: внутрішній світ, робота, будинок, соціум.

Фізик і нейрохірург розповів про відмінності жіночого і чоловічого світоглядів з точки зору науки. Потім цифролог спровокував учасниць зустрічі на конкретні ситуації і проаналізував помилки, яких вони часто припускаються, або навпаки, якості, які допомагають їм успішно долати перешкоди. Далі на жінок чекав експрес-курс "вумбілдингу" та участь у показі спідньої білизни.

А на завершення вечора Тала Калатай запросила всіх у караоке.

Для Цимбалюк і Гончарової одного телебачення мало - пішли в народ
Сумська по-жіночому кокетувала у перуці
А Калатай (ліворуч) і водичку наливала, і у караоке закликала

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів