Дочка Литвина з мільйонером Корогодським підтримали безпечний секс

Четвер, 19 травня 2011, 12:55

У середу столичний бомонд власним одягом висловлював своє ставлення до життя і безпечного сексу.

В одному з ресторанів Києва було підведено перші підсумки соціального проекту, присвяченого темі безпечного сексу.

Відомі люди, які підтримали акцію, прийшли на подію у футболках власного дизайну. Усі вони були придумані спеціально для соціальної колекції "Ми те, що ми носимо".

Всі кошти, зібрані від продажу футболок, мають бути спрямовані на придбання матеріалів, необхідних для безпечної роботи з кров'ю, що їх потребують українські лікарні.

На вечірці засвітилися телеведучі Юрій Горбунов, Василіса Фролова Оксана Соколова і Олександр Педан; співачка Гайтана і дует "Алібі", художники Євгенія Гапчинська, Ілля Чічкан і Маша Шубіна.

Були помічені організатори Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, Володимир Нечипорук і Олександр Соколовський; дизайнери Лілія Пустовіт, Олексій Залевський та Ірина Каравай.

Олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва була зі своїм коханим Віктором Костирком. Окрім того, на подію завітали мільйонер Гаррі Корогодський, дружина депутата Миколи Мартиненка Анна, екс-міністр Юрій Павленко та інші.

Під час події також відбулася прем'єра кліпу, присвяченого боротьбі зі СНІДом. Вихід відео приурочений до Всесвітнього дня пам'яті людей, померлих від СНІДу, повідомляє прес-служба фонду "Антиснід".

У середу столичний бомонд власним одягом висловлював своє ставлення до життя і безпечного сексу 

 У художниці Євгенії Гапчинської на грудях майорів напис: "Люблю життя більше, ніж його сенс. Вірю у щастя та безпечний секс"
У телеведучого Сашка Педана на грудях було виведено формулу: "Секс, Спорт, Сім'я, Робота" 
Київський мільйонер-вигадник Гаррі Корогодський: "Геть бешкетників по жіночій лінії! Хлопців-жеребців затиснемо в дисципліні! Я за безпечний секс!"
Ресторатор Андрій Задорожний, видавець Ірина Турбаєвська (ліворуч) та тедеведуча Оксана Соколова кожен був зі своїм слоганом: "Вірю в інопланетян, чоловічу моногамність, розумних блондинок, безпечний секс!", "Вірю, що добро переможе, а любов - це життя і безпечний секс!", а також "Вірю у щирість, силу любові, безпечний секс!"
 Дружина депутата Миколи Мартиненка Анна вірить "у гармонію, свободу від страждань, безпечний секс" і підписана на футболці як "Просвітлена"
 Дует "Алібі" вірить "у свободу творчості, презумпцію невинності і безпечний секс"
Телеведучий Юрій Горбунов: "Вірю в силу телебачення, у мене з глядачами безпечний секс"
 Олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва була зі своїм коханим Віктором Костирком і написом на футболці: "Вірю у світле та здорове майбутнє української нації, я за безпечний секс""
Гайтана зі своїм бойфрендом і продюсером Едуардом Клімом прийшла в інших футболках. Зокрема напис на грудях співачки швидше був підтримкою Євро-2012 в Україні. Хоча і тоді потрібен буде безпечний секс

Дизайнер Олексій Залевський акційну "уніформу" зневажив

Втім, як і дизайнерка Лілія Пустовіт, усі мали змогу власноруч розписати чисту футболку будь-яким агіт-слоганом 

Серед гостей заходу були організатори Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська і Володимир Нечипорук
Та їхній колега Олександр Соколовський  
Екс-міністр Юрій Павленко 
 Стиліст Ольга Навроцька
Колишня модель Лілія Кузнєцова
Дизайнер Ірина Каравай

Художники Ілля Чічкан і Маша Шубіна

 Дружина перукаря Дюденка Ірина
Телеведуча Василіса Фролова (ліворуч)
 Актор Остап Ступка з дружиною Іриною
 А дочка спікера Верховної Ради Олена Литвин примостилася коло дівчат, на чиїх спинах був напис: "Офігенні за безпечний секс"
"Супермужики за безпечний секс" 

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів