Бельмондо і Рішара в Харкові зустріли перед цирком

23 травня 2011, 13:44

В Україну прилетіли відомі французькі актори П‘єр Рішар і Жан-Поль Бельмондо. Пощастило Харкову. Саме там у неділю відкрився кінофестиваль "Харківський бузок".

На харківський кінофестиваль цього року завітали живі легенди кінематографу. Ціла плеяда французьких акторів пройшлася українською червоною доріжкою.

Жан-Поль Бельмондо привіз із собою кохану Барбару Гандольфі. А з П‘єром Рішаром прилетіла сестра Веронік Жіле.

Бельмондо також супроводжував його друг актор Шарль Жерар, який зіграв з ним у понад десяти стрічках, а з Рішаром - у чудовій "Іграшці".


Червону доріжку "Харківського бузка" розстелили перед цирком. Там і відбулося урочисте відкриття фесту. Рішару, Бельмондо та їхнім друзям показали шоу - з клоунами, цирковою гарматою і факірами, пише "Комсомольська правда в Україні".

В Україну вперше прилетів французький "Професіонал" Жан-Поль Бельмондо
По червоній доріжці кінофестивалю "Харківський бузок" актор пройшовся з коханою Барбарою Гандольфі
Окрім того, французьку пару супроводжував друг Бельмондо - актор Шарль Жерар (праворуч від Бельмондо)
Ще одним довгоочікуваним гостем заходу став П‘єр Рішар

Нагадаємо, в арсеналі Жан-Поля Бельмондо такі фільми, як: "На останньому подиху", "Авантюристи", "Гра у чотири руки", "Пограбування", "Професіонал", "Знедолені, тощо.

Серед стрічок, які прославили П‘єра Рішара, значаться: "Втеча", "татусі", "Іграшка", "Високий блондин у чорному черевику", "Безталанні", "Тисяча й один рецепт закоханого кулінара", "Ліворуч від ліфту", "Укол парасолькою", тощо.

Французький актор Шарль Жерар може бути відомий кіноманам за роботами у фільмах: "Іграшка", "Чудовисько", "Гра у чотири руки", тощо.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів