На Печерську з’явилася своя Великобританія

Вівторок, 24 травня 2011, 10:00

Днями у житловому кварталі бізнес-класу "Новопечерські Липки" відбувся День відкритих дверей Британської міжнародної школи, яка вже цього року прийме своїх перших учнів.

В урочистому заході взяли участь батьки існуючих та майбутніх школярів нового навчального закладу, самі учні, поважні гості з Великобританії, освітяни та мешканці кварталу.

У "Новопечерських Липках" відбувся День відкритих дверей Британської міжнародної школи 
 

На один день житловий квартал "Новопечерські Липки" перетворився на справжню Великобританію, наповнену національними символами та атрибутикою монархії.

Гостей, що прибували на свято, зустрічали справжні біфітери – солдати англійської королівської гвардії.

На один день "Новопечерські Липки" перетворилися на справжню Великобританію
Гостей зустрічали справжні біфітери – солдати англійської королівської гвардії 

Із цікавістю блукаючи кварталом, кожен на мить міг перенестися на туманний Альбіон. Тут можна було відчути себе справжнім лордом, прогулюючись з келихом вина "Новопечерським" Гайд-Парком, послухати під тінню дерев мелодію волинки та потрапити на чемпіонат з арт-футболу.

 
 

Для непосидючих гостей були запропоновані активні ігри, серед яких і справжня англійська гра крокет. На зелених гайочках великі та малі гравці стукотіли дерев’яними молоточками по м’ячах, намагаючись здобути перемогу та виграти цінні подарунки.

Непосидючі гості мали змогу пограти у крокет 
 

Дізнатися про усі переваги життя у "Новопечерських Липках" та познайомитися з якісною британською освітою можна було безпосередньо у будівлі нової школи.

Сім поверхів сучасного учбового центру оснащені за новітніми стандартами освітніх технологій з використанням розробок провідних виробників комп’ютерної техніки Apple, Hewlett-Packard та Smart.

Познайомитися з якісною британською освітою можна було у будівлі нової школи
 
У British International School дітлахи зможуть навчатися вже з 1 вересня 2011

Як запевнили у British International School, вже 1 вересня 2011 року учні нової школи зможуть на собі відчути переваги та унікальність нових технологій в освітньому процесі. Завдяки ним вони будуть відкривати таємниці гуманітарних та точних наук.

Дружини поважних гостей придивлялись до нового учбового закладу. Вишукані дами шепотіли своїм коханим на вушко, що не проти віддати своїх чад до "школи майбутнього" та придбати житло в "Новопечерських Ликах", аби їхня дитина ходила до освітнього закладу, що розташований неподалік.

 
 

Вельмишановне панство після оглядин учбового "храму" неспішно прогулювалось по "Новопечерських Липках" та здивовано виявляло посеред кварталу унікальну пам’ятку Великобританії – Стоунхендж.

А просто посеред кварталу можна було побачити унікальну пам’ятку Великобританії
 Стоунхендж
 

На згадку гості фотографувалися на тлі мегалітичної споруди, аби дивувати потім своїх близьких, та прямували до великої сцени. Звідти їх розважали вихованці і випускники міжнародного навчального закладу та запрошені музики, які дивували гостей піснями легендарного гурту "The Beatles".

 Зі сцени госей тішили вихованці та випускники міжнародного навчального закладу
 А запрошені музики дивували гостей піснями легендарних "The Beatles"

За матеріалами прес-служби "Новопечерських Липок"


Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів