Телеведуча Тала Калатай злітала до вілли Шакіри, а її обікрали

1 червня 2011, 11:31

Телеведуча Тала Калатай, яка колись потрапила у рейтинг ТаблоID "Найкреативніше роздягнених жінок", нещодавно повернулася з сім‘єю з Домініканської Республіки.

Калатай давно мріяла провести відпустку з сім‘єю у повному складі. Але доводилося чекати, доки підросте їхня з продюсером Андрієм Слободяном донька Маша, пише "Дуся".

Ще кілька років тому Калатай була ладна роздягтися для фотосесії "ню", а тепер сумирно відпочиває з сім'єю

Відпочинок, за словами Тали, вийшов на ура. Правда, переліт трохи втомив - 17 годин з пересадкою у Франції, де, як запевняє Калатай, жахливий аеропорт. Та й французькі авіалінії абсолютно їй не сподобалися. Мовляв, їжа була жахливою і організація польотів теж "не фонтан".

Натомість Домініканська Республіка порадувала. І хоч було дуже спекотно, температуру розбавили теплі дощі. До того ж, після злив на небі з'являлися неймовірної краси веселки.


У Домініканську Республіку телеведуча попрямувала всією сім'єю - з чоловіком Андрієм Слободяном...
...і дочкою Машею

Але найцікавіше чекало родину на Карибських островах. Там можна було покупатися з дельфінами, а найголовніше - відвідати так зване Місто мільйонерів.

Саме тут розташовані вілли багатьох знаменитостей. Калатай навіть пощастило побачити віллу співачки Шакіри і церкву, в якій вінчався Майкл Джексон.

На Карибських островах Калатай плавала з дельфінами і насолоджувалася природою

Але, на жаль, апартаменти у цьому місті зняти практично неможливо. А проживання за добу на людину у Місті мільйонерів коштує 3000 доларів.

В цілому, відпочинок родині так сподобався, що чоловік Тали, Слободян, навіть пропонував їй жартома залишитися там жити. Сказав, що вона буде виробляти біжутерію, а він ці вироби - продаватиме.

Чоловік пропонував Калатай у Домініканській Республіці і залишитися

З неприємного: за словами Тали, з їхнього номеру таємниче зникали запальнички та гроші. А у Калатай взагалі у магазині вкрали гаманець. Втім, Тала сприймає це з гумором - як додаткову плату за задоволення.

Фото з "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів