САН ІнБев Україна рятували "блакитну перлину"

7 червня 2011, 17:37

Співробітники САН ІнБев Україна влаштували генеральне прибирання на Осокорках.

У понеділок 6-го червня співробітники найбільшої української пивоварної компанії в рамках екологічної акції прибрали сміття на озері Небреж, що у Києві.

Це одне з трьох славнозвісних озер на Осокорках. Це прикраса і улюблене місце відпочинку мешканців густонаселеного житлового масиву.

Компанія САН ІнБев Україна усім колективом готується до прибирання акваторії озера Небреж

На жаль, озеро стало місцем скупчення величезної кількості сміття. Тож до Всесвітнього дня довкілля пивоварна компанія вирішила потішити киян і допомогти екології міста, розчистивши озеро від завалів.


У День захисту довкілля САН ІнБев Україна взялися навести чистоту на озері та на пляжі

Мета такої еко-акції - не лише зробити чистішим озеро, але й власним прикладом закликати кожного зробити свій внесок в охорону довкілля. Про це сказав Денис Хренов, директор з правових питань і корпоративних відносин компанії, який теж брав активну участь у прибиранні.

Директор з правових питань і корпоративних відносин компанії Денис Хренов активно прибирає пляж
Хренов ділиться враженнями від здійсненої роботи з журналістами

Озброївшись пакетами для сміття, офісні співробітники збирали пластиковий посуд, бляшанки і пляшки, залишені на озері любителями пікніків на природі.

Директор з продажів САН ІнБев Україна Дмитро Шпаков позбавляє територію пляжу від сміття
Директор з трейд-маркетингу САН ІнБев Україна Оксана Гумен підійшла відповідально до поставленої мети - зробите місце відпочинку чистішим

А хлопці з водолазної бригади КП "Плесо", яке опікується київськими пляжами і зонами відпочинку, чистили від сміття дно озера.

Співробітники САН ІнБев Україна докладають усіх зусиль
Команда професійних водолазів очищують дно озера для безпечного купання людей

Вже за кілька годин інтенсивної роботи озеро сяяло чистотою. І з почуттям виконаного обов'язку учасники акції насолодилися прохолодним пивом і прекрасним видом на озеро.

Фото піар-служби САН ІнБев Україна

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів