Гончарова і Калатай у пустелі обливалися шампанським

16 червня 2011, 15:47

Телеведучі Тетяна Гончарова і Тала Калатай на два дні стали гонщицями.

На запрошення учасника ралі Париж-Дакар Вадима Нестерчука дівчата взяли участь у першому журналістському ралі-рейді в найбільшій пустелі Європи – Олешківських пісках (під Херсоном).

Телеведучі Тетяна Гончарова, Тала Калатай і Слава Варда в Олешківських пісках
На кращій за показниками автівці дівчата хіба що попозували фотографу - кататися на ній не випало

Все б нічого, якщо не зважати на те, що Калатай вперше ночувала у наметі, а Гончарова взагалі не вміє кермувати.

Переважним чином на експеримент зважилися чоловіки з профільних ЗМІ, які розуміються на автівках і гонках.


Гончарова - не кермує, хоч - позує
Саме цей GPS навігатор Калатай вподобала по дорозі з Києва до пустелі і саме його отримають на другий день переможці - всі троє

Гончарова з Калатай на перегонах спершу були як не-приший-кобилі-хвіст. Між тим за результатами двох днів вони посіли 1 місце! Дівчата пройшли трасу у 40 кілометрів за 2 години 6 секунд.

Гончарова і Калатай підкорили пустелю - за 2 години 6 секунд

Власне, третім у команді жінок був продюсер радіостанції Віталій Лук‘янов. І саме це допомогло водію зі стажем Калатай і штурману Гончаровій обігнати суперників.

Два дні дівчата прожили в умовах вітру і неймовірно спекотного сонця, біотуалетів і душу, де вода з‘являлася лише тоді, коли активно працюєш ногами, тиснучи на педалі.

Таня на тлі табору
Табір іде в небо

Трасу проходили двічі по 20 кілометрів. Першого ж заїзду прийшлося викопувати авто, міняти колесо і їхати на старт з колесом, як кажуть гонщики, "роздягнутим".

А от другого дня, Таня тягнула жереб і витягнула для команди не спортивний кар, а автомат. Та, як не дивно, засмучена цим фактом команда дійшла до старту без зупинок, застрягань і врешті все скінчилося… обливанням шампанським.

Заміна колеса. Гончарова пробувала копати, але руками виходило краще
Свою безцінну допомогу надавала й Калатай

Як запевнили самі дівчата, все відбулося завдяки досвідченому капітану команди, без жодних "піддавків". Як не крути, а тепер Гончарова і Калатай – гонщиці номер один серед телеведучих і селебретіс жіночої статі, що підтверджує золотий кубок і сертифікати.

Нагороди знайшли своїх героїв

Фото надані учасницями ралі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів