У сина Януковича і дочки Литвина одна любов на двох

18 липня 2011, 15:03

Під Києвом відкрився клуб, присвячений коням і здоровому способу життя. А подружка і колега рестораторки Січкар Віола Кім ще й нагодувала гостей еко-м‘ясом.

В Обухівському районі тепер буде де помилуватися кіньми. Днями тут відкрився клуб сімейного типу для всіх, хто любить їздити верхи або тямить у кінному бізнесі.

Тут збираються популяризувати кінний спорт, активний відпочинок та екологічно чисте харчування. А також заплановано проводити спеціальні змагання та аукціони.

У рамках відкриття клубу було також презентовано еко-ресторан. Керівник проекту Віола Кім подавала страви з м'яса, птиці, молока, овочів і фруктів, які буцімто виключають використання будь-яких хімічних домішок.


Гостям заходу пропонувалося поспілкуватися з кіньми, порибалити та поласувати власноруч виловленою і приготовленою рибою, пише "Main People".

На презентацію завітала дочка спікера Верховної Ради Олена Литвин. Жіночка, як відомо, любить розкіш і навіть спорт, до якого так і лине мажорна дитина, - не з дешевих. Чадо Литвина обожнює коней. Як писав ТаблоID, улюбленцем Олени її жеребець на прізвисько Харлей.

Нагадаємо, нещодавно, у ще одному кінному проекті взяв участь син президента Віктора Януковича Вітя. Разом з іншими публічними людьми регіонал взяв участь у тематичній фотосесії. Напис на його знімку мовив: "Кінь - це життя".

Олена Литвин з бойфрендом Свинцицьким (праворуч) та друзями вирвалася до коней
У новому кінному клубі власниця шикарного бутіку та дочка голови парламенту спілкувалася з кіньми зблизька
Рестораторка Віола Кім годувала гостей "еко-харчами"
Телеведуча Тала Калатай відпочивала з кіньми, тусовщиками і дочкою
Один із організаторів Українського тижня моди Володимир Нечипорук вибрався до коней по-сімейному. І спершу до штучних
Також була помічена на заході акторка і телеведуча Даша Малахова (друга праворуч)
А Свинцицький з Литвин так і тулилися одне до одного - навіть одяглися в колір
У Литвин, до речі, з Януковичем-молодшим смаки до живих істот в дечому співпадають

Фото "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів