Колишній Подкопаєвої відпочив з екс-тещею у Криму

26 липня 2011, 11:34

Екс гімнастки Лілі Підкопаєвої Тимофій Нагорний цього літа відпочивав не лише у Каннах, а й у Євпаторії. І якщо у Франції перед ним рачкувала його підопічна Міка Ньютон, то в Криму з донецьким бізнесменом розважалися його діти.

Нагорний з сином Вадимом і донькою Кароліною ,а також із колишньою тещею місяць провели у Євпаторії, пише "Gazeta.ua".

"Я вже другий рік проводжу відпустку з дітьми в Євпаторії. За кордон страшно їх вивозити. Тато ще боїться. А це була найкраща моя відпустка", - каже Нагорний.

"Ми були в аквапарку, дельфінарії. Син вже добре плаває і захотів поплавати з дельфінами. Ми приїхали в дельфінарій, і він виграв на аукціоні картину, яку намалювали дельфіни. А потім скочив до них у воду. Довелося і мені поплавати з дельфінами, хоча до цього я такого не робив", - розповів Нагорний.


Що цікаво, так само у Криму літо минає і в колишньої дружини Тимофія Лілі Подкопаєвої. Вона задіяна на зйомках розважального теле-шоу. Хто знає, може, саме тому і Нагорного саме на цей берег Чорного моря потягнуло.

До речі, за словами чоловіка, із колишньою в нього вже налагодились стосунки.

"Ми спілкуємося. Дуже радий, що Ліля дозволяє мені бачити дітей, коли я захочу. Стабільно це раз на тиждень. Бо це найбільше щастя, коли засинаєш із ними. Каролінка так обнімала мене і казала: "Татку, я тебе люблю". Вона вже почала читати. Читає по три сторінки проти ночі", - підкреслив Нагорний.

Між іншим, у Євпаторії Тимофія з дітьми супроводжує його колишня теща, мама Лілі Людмила Володимирівна.

"Це найкраща бабуся в світі, і я її дуже люблю. Вона дійсно дає дітям все те, що їм потрібно", - запевнив Нагорний.

Наостанок Тимофій зауважив, що за кордон цього року відпочивати вже не поїде.

"Я і так часто літаю по роботі за кордон. В Штати, наприклад, де зараз Міка Ньютон записує свій новий альбом і буде знімати кліп. Тож відпочивати вже нема коли", - сказав він.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Нагорний з Ньютон та друзями розважалися у Франції. Там компанія грала в карти на бажання. А Ньютон навіть довелося повезти до Нагорного на колінах по червоній доріжці у Каннах.

Нагорний з дітьми Подкопаєвої відпочив у Євпаторії
Кароліна, як розповів її батько, вже самотужки читає
Вадим бавився у піратів Карибського моря
До речі, тут неподалік, у Криму, була і мати дітлахів, Лілія Подкопаєва
Вадим, за словами Нагорного, вже добре плаває
Тимофію довелося вперше у житті побулькати з дельфінами
Вадимку такі розваги були до душі

Фото "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів