"Міс Україна-Всесвіт" у Бразилії труситиме калиною на попі

10 серпня 2011, 15:11

Студентка Ківалова Олеся Стефанко на "Міс Всесвіт-2011" з‘явиться у костюмі, як із дитсадочка.

У вівторок переможниця та оргкомітет конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт" зробили презентацію національного костюму. Це вбрання, в якому цьогорічна переможниця Олеся Стефанко вийде на сцену в рамках міджнародного конкурсу у Бразилії.

Для презентації було обрано київський ботанічний сад на Печерську.

Тож, у конкурсі національного костюму Стефанко вийде у вбранні від дизайнерки Анастасії Іванової, пише "Комсомольська правда в Україні".


Дизайнерка, як виявилося, має власне бачення національної символіки. І, на її думку, найкраще образ України розкриває гілка червоної калини.

Сукня "Калина" - це гроно ягід на поясі і світлий корсет - під колір тіла, на який причеплено два величезних зелених листки.

Як коментує це вбрання газета, ідею костюму вирішили не ускладнювати. А сайт "Дусі" й поготів впевнений, що дівчина у такому вбранні нагадувала учасницю свята в дитячому садку.

Як відомо, цього року конкурс краси "Міс Всесвіт" відбудеться 12-го вересня у бразильському місті Сан-Пауло.

Представниця від України вилітає до Південної Америки 19-го серпня. Майже місяць учасниці конкурсу будуть готуватися до фіналу.

"Настрій у мене бойовий. Я в дуже хорошій формі, тож чому б мені не думати про перемогу?" - прокоментувала свій настрій Стефанко.

Як раніше повідомляв ТаблоID, торік 11-го грудня Олеся Стефанко з Одеси стала "Міс Україна-Всесвіт 2011". Із самого початку ім‘я дівчини пов‘язували з іменем регіонала Сергія Ківалова, мовляв, останній забезпечив своїй студентці одеситці перемогу.

Студентка Ківалова Стефанко на "Міс Всесвіт-2011" везе сукню в стилі дитсадка
Цьогорічний національний костюм українки
Сукня "Калина" - "шедевр" дизайнерки Анастасії Іванової

Стефанко у всій красі. Фото ТаблоID

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів