На секс-вечірках Берлусконі була й українка. ФОТО

23 вересня 2011, 15:59

Серед коханок прем‘єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі знайшли українку.

Про це пише "Gazeta Ukrainska".

Прокуратура Мілана опублікувала імена 32 дівчат, які брали участь у вечірках на віллі Берлусконі у Аркоре.

У списку учасниць вечірок фігурує українка - Маріанна Ющак. Остання народилася у Львові у 1987-му році, тобто наразі їй 24 роки.


Повідомляється також, що Ющак живе в Італії з 2003-го року.

Маріанна працює моделлю. Як пише видання, у 2004-му році Ющак посіла четверте місце на конкурсі краси "Star of the year". А перше місце у конкурсі Маріанні дісталося на "Miss Intimo 2005".

Окрім того, Ющак прикрасила першу сторінку журналу "Worldpress 2010". А також дівчина знімається для календарів та у численних рекламних кампаніях.

Втім, як повідомляється, вперше ім’я українки з’являється у справі італійського прем‘єра ще до офіційного повідомлення міланської прокуратури.

Сталося це коли Берлусконі, бажаючи показати свою зайнятість, продемонстрував список своїх планів на день. А серед державних засідань, журналісти вгледіли о 12.00 зустріч із "Yushchak". Тоді преса й ідентифікувала українську модель.

До слова, далі у планах прем‘єра на 20,30 була призначена зустріч із ще однією юнкою на ім’я Сельваджа, повідомляє журнал "Novella 2000".

Причетність дівчини до історії з секс-гігантом Берлусконі також доводять прослуховування телефонних розмов між Ющак та іншими фігурантками справи.

Нагадуємо, слідство у справах Берлусконі поновилося після того, як у січні цього року Конституційний суд Італії фактично позбавив прем'єра недоторканності.

Крім іншого, політику інкримінують зв’язок із неповнолітньою марокканкою Карімою ель-Маруг.

У цьому процесі також задіяно відомого імпресаріо Леле Мора, журналіста Еміліо Феде, та радника регіону Ломбардія Ніколь Мінетті. Згідно звинувачення вони схиляли дівчат до проституції та організовували інтимні зустрічі прем’єра Італії.

Як стало зрозуміло зі свідчень, голову уряду Італії під час вечірок "бунга-бунга" розважали десятки жінок. Дівчата, переодягаючись у медсестер та поліцейських, влаштовувати для Берлусконі лесбійські ігри.

Фото з сайту "Gazeta Ukrainska"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів