Салон Краси НЕФЕРТІТІ починає святкувати 10-річчя!

11 жовтня 2011, 18:00

9 жовтня 2011 року Салон Краси "НЕФЕРТІТІ" починає святкувати своє 10 річчя!

Саме "починає святкувати", а не "відсвяткував"! Тому що головна місія салону: постійно створювати красу та дарувати радість своїм клієнтам!

Колектив Салону Краси НЕФЕРТІТІ

Професійна та креативна команда майстрів салону завжди готова поділитись з вами секретами вічної молодості і таємницями чарівного перформенсу.

Адже постійне вдосконалення своєї майстерності, підвищення кваліфікації, яке гармонійно поєднується з міцними традиціями та неординарними інноваціями – в суміші дає те саме необхідне кожному клієнту, за ради чого вони приходять у Салон краси "НЕФЕРТІТІ" вже десятиліття!


Клієнт Салону Олександр Богуцький (генеральний директор телеканалу ІСTV)
Олександр Богуцький, Окасана Хмельницька
Клієнти Салону Светлана Баграєва та Олександр Богуцький
Гурт ВРЕМЯ-і-СТЕКЛО (Олексій Завгородній, Надія Дорофеєва), директор Салону Оксана Капустинська та директор гурту Єлена Бондарь
Клієнти Салону Краси НЕФЕРТІТІ
Подарунки від Клієнтів (Наталія Богданова, Оксана Хмельницька)
Клієнт Салону шоу-мен і телеведучий Юрій Кот
Оксана Хмельницька, Олександр Хмельницький, Юрій Кот
Клієнти Салону співачка М'ята та продюсер, програмний директор "Русского радио" Валерій Сасковец
Співачка М'ята, Валерій Сасковец, Оксана Хмельницька
Клієнти збирають свій врожай з чарівного дерева
Дружні відносини

Директор салону Оксана Капустинська
Добрі напуття від Клієнтів у книзі ПОБАЖАНЬ!

Дружелюбна і тепла атмосфера салону з кожним роком крок за кроком заслуговує довіру клієнта! Доступні ціни, відсутність непотрібного пафосу, професійне устаткування та якісна косметика, з якою працюють майстри салону – це лише частина достоїнств Салону.

Майстрині НЕФЕРТІТІ

А подарунки для своїх Клієнтів протягом року і на день народження Клієнта, і на новий рік і звісно на день народження салону! Чи можуть цим пишатися інші салони в індустрії краси?

Тож щирість та щедрість – ось одна з головних привілей у Салоні "НЕФЕРТІТІ"!

Наприклад, коли салон святкував 3 роки - кожна красуня-клієнтка була схожа, в прямому сенсі, на царицю Ніла – НЕФЕРТІТІ, та насолоджувалась пірамідами із шампанського.

На своє 5-річчя салон зібрав всіх своїх клієнтів у ресторані та подарував їм свято, де вони окрім чудових подарунків, почули спів "Джамали" ( хоча вона не була тоді тією відомою Джамалою, але саме це свідчить про стиль і смак Салону) та насолодилися виступом Студії "Кварталу 95".

А на святкуванні 7-ї річниці: клієнти отримали яскраві призи: плазмові телевізори, телефони, аудіо системи і багато інших цінних призів.

Тож салон краси "Нефертіті" вміє ділитися своїм позитивом і дійсно любить своїх клієнтів.

Справжні дружні відносини між клієнтами і майстрами салону
Колектив салону - берегині таємниць краси Нефертіті

Саме через це ми святкуємо своє десятиліття не один день, а цілий Місяць!

10 років потому ми з натхненням посадили зернятко турботи і любові. Та за цей час воно виросло у Чарівне Дерево, яке хоче поділитися своїми плодами: солодкими компліментами, несподіваними сувенірами, приємними знижками та подарунковими сертифікатами!

Чарівне дерево бажань

Тож протягом місяця з 10.10 по 10.11 приходячи до нас у Салон (за адресою: вул. Саксаганського, 89-А), ви зможете зібрати свій "Врожай БАЖАНЬ" з нашого Чарівного Дерева, і головне - накопичувати свої "щасливі бали"!

10 Клієнтів, які зберуть найбільшу кількість "щасливих балів", 10 листопада урочисто отримують 10 ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ на обслуговування у салоні краси "НЕФЕРТІТІ"!

Тож святкуйте з нами 10-ту річницю салону, та приходьте збирати свій "Врожай БАЖАНЬ"!

Колектив красунь, які створюють красу

www.nefertiti.kiev.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів