Ющенки влаштували веселе Різдво у Карпатах

17 січня 2012, 17:24

Екс-президент Віктор Ющенко з дружиною і молодшими дітьми Різдво зустрів у Карпатах.

Про різдвяні свята розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook дружина колишнього голови держави Катерина Ющенко.

"Наша родина зустріла Новий Рік та Різдво в Карпатах. Ми знову запросили до нас гостей із-за кордону та з України, для того щоб вони побачили наші приголомшливі різдвяні традиції та обряди", - розповіла Катерина Ющенко.

"У минулих роках у нас гостювали друзі з Німеччини, Швейцарії та Франції, а цього року відомий пастор з Техасу та його дружина прилетіли на три дні, щоб провести з нами свята", - додала вона.


За словами Катерини Михайлівни, у перший же вечір вони обідали у Ворохті. Подружжя насолоджувалося колядками, які виконували діти на традиційних музичних інструментах.

Родина Ющенків з друзями зустріла Новий Рік та Різдво у Карпатах

"У день надвечір’я Христового Різдва, ми відвідали Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського. Діюча експозиція була присвячена українським різдвяним традиціям. Крім того, ми оглянули музей писанкового розпису у Коломиї, знаного також як "Музей писанки", - додала пані Катерина.

Ближче до самого Різдва Ющенки зібралися у своєму карпатському будинку.

"На Святвечір ми зібрались на вечерю в нашому будинку, де нас відвідала група з 30 дітей-сиріт з усіх регіонів України. Думаю, що деякі із них ніколи раніше не святкували Різдво. Для гостей діти виконали Різдвяні колядки та показали вертеп, дійство до якого вони вивчали протягом трьох днів у дитячому таборі, яким опікується моя подруга", - написала дружина екс-президента.

На Різдво Ющенки відвідали старовинну гуцульську церкву в селі Ільці.

"Там усі присутні змогли насолодитись традиційними різдвяними співами. Пізніше ми поїхали на вечерю у Ворохту, де ми послухали колядників та чудову музику у виконані гуцульських музикантів", - пояснила вона.

За словами пані Катерини, їхні гості були вражені красою, глибиною та різноманітністю українських Різдвяних традицій. До того ж, у Карпатах навіть випало трохи снігу, потішилася Катерина Михайлівна.

Ющенки в Карпати запросили іноземних гостей і дітей
Віктор Андрійович з найменшим сином Тарасом
Дочка Ющенка

Фото з Facebook Катерини Ющенко та користувача Yuliya Katsun

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів