Дружина мільйонера Воронова обрала заїжджений курорт

18 січня 2012, 11:11

Ті, хто заробляє в районі тисячі доларів і не претендує на оригінальність, гріє тіло якщо вже за кордоном, то у Єгипті чи Туреччині. Ті ж, хто може похизуватися більшими статками, відпочивають набагато дорожче, але так само тривіально.

Хто зі столичних VIP-ів не побував на французькому Куршевелі, у Дубаї, в Майямі чи на Мальдівах.

От і дружина мільйонера Ігоря Воронова, телеведуча Тетяна Рамус вирішила піти перевіреним шляхом. Фарбована білявка з телеящика полетіла відігріватися на перлині Індійського океану.

Фотографії з відпочинку на Мальдівах Рамус оприлюднила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.


Альбом зі світлинами мальдівської серії Таня назвала "Літо в січні". Наразі фотографій кохана жінка мільйонера-колекціонера виклала небагато. Втім, на них видно, що відпочивала блондинка щонайменше з дочкою Анею.

Тетяна Рамус чкурнула на Мальдіви

Голови сім‘ї, тобто самого Воронова, на знімках Рамус не видно. Хто знає, може, жінка відпочивала і від нього. А може, мільйонер уникає зайвої публічності хоча б на відпочинку.

І то правда, навіщо власникові мільйонних колекцій Дега та Родена афішувати свою відсутність вдома. Адже зловмисники не дрімають. Так, як писав сайт "Українська правда. КИЇВ", за свята елітні будинки столичних VIP-ів обчистили на мільйон доларів.

Дружина мільйонера Воронова прихопила на Індійський океан його молодшу доньку
Аня Воронова

"Якщо рай і існує, то на Мальдівах!" - підписала одну зі світлин із заманливими пейзажами Рамус.

"One & only Retheera forever!))" - відгукнулася на котрусь із фотографії депутатка Партії регіонів Ірина Бережна, яка й собі любить дорого відпочити.

Мальдівські пейзажі
Дощ в Індійському океані

Як виявилося, Бережна просто написала назву мальдівського курорту із помилкою. Так, пошуковик знає лише фешенебельний комплекс "One&Only Reethi Rah" на Мальдівах.

Цей курорт розташований на атолі Північний Мале, усього за 35 кілометрів від міжнародного аеропорту Мале. На пляжах атолу знаходяться 130 шикарних вілл.

Вартість тижневого відпочинку в одній з вілл курорту у січні, з розрахунку на 2-х дорослих та одну дитину, може обійтися як в 11, так і у 50 із зайвим тисяч доларів.

Якщо вірити сайту курортного комплексу, то приміщення та прилеглі до вілл території виглядають ось так:

Фото з Facebook Рамус, а також фото з сайту курорту

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів