Астаф'єва вийшла на широкий екран як відьма

П'ятниця, 10 лютого 2012, 14:04

Днями в одному зі столичних кінотеатрів відбувся передпрем'єрний показ кіноальманаху "Закохані у Київ". Для української тусовки фільм примітний серед іншого і тим, що у ньому спробувала себе як акторка Даша Астаф‘єва.

Картина, у яку потрапила Астаф‘єва, складається з восьми самостійних короткометражок. У центрі кожної - життя столиці. Знімали альманах 2 два роки, пише "Gazeta.ua".

Сама Даша знялася у короткометражці Артема Семакіна "Відьма". Астаф‘єва зіграла жінку на ім'я Ліля, яка могла зачарувати будь-якого чоловіка.

"Зніматися дуже сподобалось. Артем, хоч і молодий, але дуже мудрий режисер. Не намагався мене зламати, переробити, як буває фотографи на фотосесіях роблять. Сприймав мене такою, як є, і від цього вже відштовхувався. Дуже хочу, щоб на українське кіно звертали більше уваги. Щоб було не бізнесом, а дійсно мистецтвом", - зазначила Астаф'єва.

Із восьми короткометражок тільки одна була українською, одна - без слів і шість російськомовних.

Всього у проекті взяли участь семеро молодих українських режисерів: Ілля Власов, Денис Гамзінов, Ольга Гібелинда, Валерій Бебко, Артем Семакін та Олег Борщевський з двома роботами. Мали 3-4 дні на зйомки і обмежений бюджет.

Прем'єра "Закоханих в Київ" відбулася у травні минулого року на Міжнародному кінофестивалі в Монако. Також стрічку показали в Каннах.

"Закохані у Київ" є продовженням серії кінозбірок короткометражок "Париж, я люблю тебе" та "Нью-Йорк, я люблю тебе".

Подивитися на "Закоханих у Київ" у кіно прийшла телеведуча Василіса Фролова з букетом квітів
 Письменниця і співачка Ірена Карпа була з Елвісом (правда, на футболці)
 Переможниця конкурсу "Нова хвиля-2009" Джамала попри люті морози надворі примчала у кіно у тонких колготках і в напівпрозорій кофтині
 Співачка-студентка Аліна Гросу встигла і тут, і на церемонію вручення музичної премії сходити
Телеведуча Тетяна Гончарова (праворуч)
Актор Віталій Лінецький взяв участь у зйомках альманаху. А також його нині можна побачити ще в одній українській картині - "ТойЩоПройшовКрізьВогонь" 
У кіноальманасі Даша Астаф‘єва знялася у короткометражці "Відьма" 

Фото "Main People"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів