В Україні визначено найкращого знавця пива

Вівторок, 14 лютого 2012, 11:10

В Україні визначено найкращого знавця пива і нагороджено його почесним званням "Народний Дегустатор".

 Конкурсанти готові до змагань

10-го лютого у столичному пабі "Beer Point" відбувся фінал національного конкурсу знавців та шанувальників пива "Народний Дегустатор". У фіналі зустрілися 16 переможців регіональних відбіркових етапів, які пройшли раніше у семи містах України: Чернігові, Миколаєві, Харкові, Донецьку, Запоріжжі, Львові та Києві.

Жеребкування відбувалося за допомогою пивного келиху з Октоберфесту, куди вирушить переможець 

Черговість виступів учасників визначилася методом жеребкування. По черзі фіналісти діставали з величезного пивного келиха картку з заповітним номером, під яким їм належало виступати.

Пивний спіч промовляє Сергій Брусенцов 

Перша частина фінальної конкурсної програми - "пивний спіч". Учасникам надавалося 1,5 хвилини, щоб своїми ораторськими здібностями справити належне враження на вимогливе журі.

Орест Сеньковський зі Львову дегустує конрольні зразки пива 

Після публічних виступів, претендентів на звання "Народний Дегустатор" очікувала друга частина випробування - дегустація. За запахом та на смак потрібно було розпізнати і найбільш точно описати відчуття від дегустації шести запропонованих зразків бурштинового напою.

Вимогливе журі - Галина Коренькова, Марина Гермет, Густав Водічка 

Оцінювало результати фінального змагання вельмишановне журі під головуванням генерального директора галузевої організації "Укрпиво" Галини Коренькової.

Дегустаторські та спікерські здібності фіналістів також оцінювали доктор технічних наук, професор державного науково-дослідного інституту пивобезалкогольної та виноробної продукції Російської Федерації Марина Гернет і експерт з майстерності публічного мовлення, автор однойменного навчального курсу Густав Водічка.

 Свій диплом отримує фіналіст із Запоріжжя Сергій Дворський

Всі учасники фіналу національного конкурсу "Народний Дегустатор" урочисто були нагороджені дипломами та отримали пам'ятні призи.

Переможець фіналу конкурсу "Народний Дегустатор" - киянин Андрій Кисіль 

Найбільшу кількість балів і почесне звання "Народний Дегустатор" України отримав Андрій Кисіль з Києва. З моменту визначення і нагородження "Народного Дегустатора" на нього лягає відповідальна місія - бути посланцем пивної культури і пропагувати відповідальне ставлення до вживання бурштинового напою.

 Народний Дегустатор України з кубком переможця

"Народний Дегустатор" отримав не лише почесне звання, поїздку на двох на Октоберфест-2012 в Мюнхен, можливість отримати престижну роботу і гідний заробіток, відрядження по Україні та закордон, а також навчання правилам дегустації у Великій Британії.

Окрім того, переможцю був вручений пивний кубок. Варто зазначити, що цей кубок за своєю суттю є унікальним, оскільки був виготовлений у єдиному екземплярі спеціально для "Народного Дегустатора".

Фото і текст асоціації "Укрпиво"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів