Пономарьов-менший отримав гулянку без татка

16 лютого 2012, 17:02

15-го лютого синові співака Олександра Пономарьова Сашкові виповнилося 5 років. Про цю подію всьому інтернету нагадали і батько, і мати іменинника.

"А у мене сьогоднi свято! День народження мого сина Олександра! Скоро (о 6.18) ми святкуватимемо його перший ювiлей- 5 рокiв! Рости здоровий , синуся!)" - написав Пономарьов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у середу.

Трохи згодом співак додав: "Ось Сашунька I народився!))) ура!!!!!"

Водночас колишня дружина артиста Вікторія Мартинюк на своїй сторінці у Facebook наступного ж дня виклала фотографії зі святкування першого Сашкового ювілею.


"Дорогі наші друзі! Я неймовірно вдячна вам за вчорашнє свято!!! Хочу, щоб всі знали, що у нас з Сашкою - найкращі друзі!!! Дякуючи всім вам, мій Сашка отримав незабутнє свято, про яке вже давно мріяв! Я всіх вас дуже люблю! Нас так багато - і це так класно!!!" - написала жінка під альбомом з електронними фото.

"А, ще))) Коли я сьогодні у своєї дитини запитала, як він провів вчорашній день, у відповідь я почула пісню: "Самый лучший день приходил вчера"))) ще раз дуже дякую вам за любов, підтримку та допомогу у всьому!!!" - додала Куся.

15-го лютого синові Олександра Пономарьова виповнилося 5 років
Для Сашка-меншого мама Куся влаштувала грандіозне свято
Вся квартира була завішена повітряними кульками
Малий іменинник зилишився задоволений святом
Це перший ювілей Саші
Спеціальний торт для іменинника
Сашко відсвяткував зі своїми друзями
З дітьми бавилися аніматори

Фото з Facebook Мартинюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів