Екс-чоловік Окунської другу дружину носить на руках

22 лютого 2012, 17:36

Поки тусовщиця Наталя Окунська радіє, що "відвоювала" половину спільно нажитого з депутатом Власенком, її перший чоловік-баскетболіст теж святкує.

22-го лютого в Олександра Окунського та його нинішньої дружини Маріанни - особливий день.

"Сьогодні чудовий день! Ми відзначаємо річницю нашого весілля! Сім Щасливих років! :))", - написала Маріанна Окунська на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Краща модель України-1995" Маріанна Корнієнко та баскетболіст Олександр Окунський побралися 22-го лютого 2004-го року. Відтоді щороку у день весілля ця парочка влаштовує собі свято.


"Так, у нас традиція... Ми завжди святкуємо! В день нашої річниці я одягаю свою весільну сукню і тим самим тішу чоловіка та дітей! І мій Окунський з іскоркою в очах... з легкістю зав'язує корсет... після двох вагітностей... :)),"- похвалилася Маріанна.

Олександр та Маріанна Окунські 22-го лютого святкують 7-му річницю шлюбу
Пара побралася у 2004-му році й відтоді щороку у день весілля влаштовують собі свято
Маріанна Окунська: "У день нашої річниці я одягаю свою весільну сукню і тим самим тішу чоловіка та дітей"

Схоже, що Окунський і насамперед його друга дружина у шлюбі щасливі. Принаймні, судячи з фото, баскетболіст носить свою жінку на руках.

"...Кохає, кохає! :)) Я його перше Кохання! І так буває... :))" - ділиться радістю Маріанна.

Причому, судячи з коментарів жінки у Фейсбуку, любить її чоловік не за красу, а насамперед за те, що вона - "доброї душі людина".

"Я дуже ціную все те, що маю! І Дякую Господу Богу, що подарував мені ВСЕ це!" - каже Маріанна.

Друга дружина Окунського: "Я його перше Кохання! І так буває..."
Олександр носить Маріанну на руках

До речі, при своєму солідному зрості, Окунська поруч з чоловіком виглядає однаково Дюймовочкою.

"Мій "крихітка" Окунський всього - 2 м 15 см! :)) Я - власниця не найнижчого зросту... 1 м 80 см. Але поруч - завжди, як його бебі! :))" - пише Маріанна в соцмережі.

За сім років шлюбу у подружжя Окунських народилося двійко дітей: старша дівчинка Владислава і меншенький В'ячеслав.

На своїй сторінці нинішня дружина Окунського щедро викладає сімейні фотографії і розповідає друзям та знайомим про своїх найкоханіших - чоловіка та дітей.

Так, за словами Маріанни, її син іноді дражнить сестричку "Владка-шоколадка", а дівчинка ображається. А у два роки Славік важив 30 кілограмів і носив 32-ий розмір взуття.

"Одним словом, баскетболіст підростає!" - резюмує щаслива матуся.

За сім років шлюбу у подружжя Окунських народилося двійко дітей

Дочку назвали Владиславою, а меншого сина В'ячеславом

Що стосується самої Маріанни, то, незважаючи на дві вагітності, виглядає вона підтягнутою. А задля різноманітності красуня змінювала колір волосся, хоча потім і вирішила, що бути блондинкою - не для неї.

"Так...! Це я! Але бути блондинкою не моє, блондинкою потрібно бути в душі...))))))" - впевнена нинішня місіс Окунська.

Нагадаємо, баскетболіст Олександр Окунський був першим чоловіком колишньої моделі Наталії Окунської. З Олександром Наташа пробула в шлюбі 8 років, народивши йому двох синів - Ігоря та Андрія.

Якось у соцмережі нинішня дружина баскетболіста Маріанна підтвердила, що перший шлюб її чоловіка було розірвано з ініціативи Олександра Окунського. Нібито саме через те, що Наташа завагітніла від приятеля Окунського, бізнесмена Дмитра Приходька, секс з яким потім описувала на сторінках глянцю. Нагадаємо, від цих стосунків у Наталі росте дочка Маруся.

Нагадаємо, злі язики подейкували, що Олександр Окунський бив свою першу дружину. Однак, якщо вірити його нинішній дружині, він на це нездатний. Також, за словами Маріанни, те, що баскетболіст майже не спілкується зі своїми синами від першого шлюбу, також провина не його.

При цьому колишня дружина Окунського пізніше наголосила ТаблоIDу, що особисто вона ніколи не стверджувала, ніби її колишній чоловік її бив, а ініціатором розлучення була саме вона. Окрім того, Наталія додала, що Олександр "не телефонує синам і не сплачує аліменти".

Окунський + Окунська = 215 см + 180 см
Маріанна під час вагітності
Виписка з пологового
Маріанна в образі блондинки

Фото з Facebook Маріанни Окунської і Facebook Олександра Окунського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів