Як на Липках Масляну святкували

Вівторок, 28 лютого 2012, 13:37

Цими вихідними український бомонд з’їхався на Печерські пагорби, аби в житловому кварталі "Новопечерські Липки" відгуляти Масляну.

Вже о 13 годині череда автівок заполонила місце проведення свята сонця, життя, тепла.

Незважаючи на погоду, поласувати смачними млинцями зібралося більше 500 гостей.

 
 

Зустрічала столичний бомонд хлібом-сіллю балакуча та непосидюча Солоха, яка одразу наливала чарочку медовухи всім охочим.

"Для підвищення імунітету та гарного настрою", - вигукувала пані Солоха.

 
 
 

Веселі скоморохи з піснями та танцями зазивали шановне панство приєднатися до шалених "Новолипських" забав.

Гості, незважаючи на своє дизайнерське вбрання, а пані незважаючи на високі підбори, випробовували свої сили в битві на мішках, боротьбі "новолипськими" ключами на колоді, метанні валянків у довжину та висоту, з’їжджали на швидкість у санях зі снігової гори.

 
 

Наливали на Масляну в "Новопечерських Липках" під млинці з м’ясом, сиром, рибою та червоною ікрою, - медовуху, глінтвейн та інші "розважальні" напої.

До речі, з’їли наші селебрітіз на Масляну в "Новопечерських Липках" понад 2000 млинців.

 
 
 

Розпалені танцями та піснями, гості намагалися дістати цінні подарунки від кварталу "Новопечерські Липки" зі слизького чотириметрового масляного стовпа.

Найбільш вигадливі, незважаючи на холод, повністю роздягалися і в самій спідній білизні, дерлися на верхівку стовпа та отримували жаданий подарунок.

 
 
 

Панство, розігріте медовухою та веселою атмосферою свята, рвалося заспівати улюблені пісні під акомпанемент фольклорних колективів, які цього дня розважали гостей українськими народними мелодіями.

 
 

Кульмінацією святкування Новопечерської Масляної стало традиційне спалювання найбільшого в Києві опудала зими. Десятиметровий солом’яний символ зими під галасливі та радісні вигуки гостей та мешканців кварталу миттю спалахнув, сповіщаючи про скоре настання весни.

 
 

За матеріалами прес-служби "Новопечерських Липок"


powered by lun.ua
Останні матеріали
Більше матеріалів