Цар вклав Лободу заради фотосесії. ФОТО

Середа, 29 лютого 2012, 16:41

Співачка Світлана Лобода та її цивільний чоловік Андрій Цар розповіли про свій службовий роман і знялися у спільній фотосесії.

Як відомо, Лобода і Цар познайомилися під час підготовки до пісенного "Євробачення-2009", де Світлана представляла Україна. За словами Свєти, любов до Андрія в ній прокидалася поступово, а от у Царя – як блискавкою поцілило.

"Це було кохання. До мене воно прийшло відразу, щойно я познайомився зі Світланою. Я зрозумів, що попав. Нам бракувало доби для спілкування. Вночі ми проводили час разом, а вдень, коли не бачилися, я страшенно сумував і вже точно розумів, що не уявляю життя без неї", - поділився Андрій з журналом "Viva! Украина".

 
 

Причому те, що Лобода на 4 роки за нього старша, танцюристу Царю навіть подобається.

"Мені подобається, що Свєта трохи старша за мене. Вона не лише моя кохана жінка, а й друг, соратник, партнер. І тут вік можна вважати тільки бонусом", - пояснив Андрій.

Наразі Лобода, за її словами, намагається побороти у собі комплекс власниці. Хоча Свєта і визнає, що це їй поки що не вдається. А от Царя інколи охоплюють ревнощі.

"Звичайно, ревную! Зі Свєтою інакше й бути не може… Вона гарна, сексуальна, розумна. До неї тягнуться, на неї дивляться і люблять. Але мені почуття ревнощів швидше приємне. І в той же час саме Свєта навчила мене відданості. Вона дала мені почуття опори і відчуття великого щастя ", - пояснив танцюрист.

 
 

Власне, послухати Андрія, то саме нинішня кохана відкрила йому очі на цей світ.

"Тепер я не уявляю, як людина може жити не кохаючи? Як можна жити, не віддаючи себе коханим людям? Я точно знаю, що саме це і є справжнє життя. Я з вдячністю за все це лягаю і прокидаюся", - зазначив Цар

До слова, якщо вірити Свєті, на побутові розбіжності у парочки просто бракує часу.

"У нас немає для цього часу. Ми приїжджаємо додому з гастролей, їдемо на репетиції, зйомки, знову на гастролі. У нас настільки щільний графік, що сперечатися про нісенітниці на кшталт хто не помив тарілку, просто немає часу. Вдома ми всіх себе віддаємо Євангеліні", - наголосила Лобода.

 
 

Нагадаємо, Світлана стала мамою 9-го квітня 2011-го року. Дочку Андрій зі співачкою назвали Євангеліною..

"...Єдине, що для мене буде незмінним - дитина завжди буде на першому місці", - запевнила Лобода.

До слова, попри те, що Лобода з Царем практично цілодобово, Андрій не боїться втратити романтику у стосунках.

 
 

"Наша сім'я дуже амбітна і нам треба багато чого зробити разом. Я не вірю у випадковості, а знаю, що все закономірно. Свєту неможливо розлюбити - на неї хочеться дивитися, її хочеться цілувати. Вона ж Вогонь!" – прокоментував це Андрій.

До слова, доки Лобода з коханим роз‘їжджають по гастролях та знімають кліпи, їхня маленька Єва лишається вдома. За нею доглядають батьки пари та няня, "яких Єва дуже любить і з якими з нетерпінням чекає нас вдома".

 
 
 

Фото журналу "Viva! Украина", надані прес-службою співачки


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів