Житловий комплекс "Бульвар Фонтанів" відкрив двері офісу продажів

16 березня 2012, 14:30

15 березня гостинно відчинив свої двері офіс продажів житлового комплексу "Бульвар Фонтанів".

Тут, на місці однієї з майбутніх пам'яток української столиці, відбулося перше "новосілля". Першими гостями в офіційно відкритому офісі продажів стали представники засобів масової інформації.

Приводів для спілкування виявилося більш, ніж достатньо. По-перше, новий житловий комплекс "Бульвар Фонтанів" був визнаний "Кращим проектом житлового комплексу України 2012 року" на четвертому всеукраїнському незалежному конкурсі житлової нерухомості "Житло 2012", а також відзначений Національною премією "Народне визнання в галузі будівництва".

Також, раніше проект "Бульвар Фонтанів" був номінован у категорії "Міська нерухомість класу люкс" на щорічній всеукраїнській премії за досягнення в індустрії розкоші Luxury Lifestyle Awards.


Проект "Бульвар Фонтанів" був номінован у категорії "Міська нерухомість класу люкс"

Перед безпосереднім знайомством з майбутньою пам'яткою Києва гостей запросили до музею під відкритим небом "Київ в мініатюрі", в якому зібрані макети найвідоміших столичних архітектурних споруд.

Після екскурсії по мініатюрним пам'яткам, гостям - уже в офісі "Бульвару Фонтанів" - було презентовано унікальний макет майбутнього житлового комплексу, виконаний в масштабі 1:100.

Працюючі в мініатюрі фонтани - з підсвічуваннями і крихітними водяними струменями, дали повне уявлення про масштабність і унікальність цього проекту.

Про новий проект розповіла керівник відділу маркетингу і продажів компанії UDP Олеся Перчак.

Керівник відділу маркетингу і продажів компанії UDP Олеся Перчак

Головний архітектор житлового комплексу "Бульвар Фонтанів" Тетяна Григорова поділилася найцікавішими особливостями майбутньої пам'ятки Київа.

Заступник голови ради директорів групи компаній Інтеко, що займається створенням фонтанів, Вадим Демещук розповів про сучасни світові тенденції, втілені в "Бульварі Фонтанів".

Заступник голови ради директорів групи компаній Інтеко Вадим Демещук

"Примітно, що для мінімізації транспортного навантаження на затишні вулиці "Бульвару Фонтанів" спроектована спеціальна підземна інфраструктура, яка забезпечить доступ до будь-якого дому з підземного паркінгу, а також дасть можливість "перетворити" житловий комплекс в пішохідну зону - справжню територію комфорту для всіх городян і гостей української столиці", - додали спікери.

Житловий комплекс "Бульвар Фонтанів" складається з 4 будинків, перша черга планується здаватися в експлуатацію у першому кварталі 2013 року.

Житловий комплекс "Бульвар Фонтанів" складається з 4 будинків
Перша черга планується здаватися в експлуатацію у першому кварталі 2013 року

За матеріалами пресс-служби жилого комплексу "Бульвар Фонтанов"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів