До Тимошенко підсадили сусідку-"стукачку"? ФОТО

23 березня 2012, 16:48

Сусідка екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко по камері може виявитися "підсадною".

Про це пише "Газета Київська", яка розмістила на своїх сторінках репортаж з Качанівської виправно-трудової колонії № 54, де нині сидить Юлія Володимирівна.

У Качанівці сусідкою Тимошенко стала 36-річна харків'янка Юлія Абаплова. Жінки розділяють камеру, більше схожу на готельний номер у 37 квадратів, пише газета.

У Ленінському райсуді журналістам підтвердили, що з Тимошенко сидить саме Абаплова. Навіть до суду співкамерницю Леді Ю чомусь привозили у кортежі у супроводі патрульних машин - як сусідку екс-прем'єра.


Як повідомляється у виданні, Абаплова, у дівоцтві Смирнова, була засуджена у вересні минулого року на 7 років з конфіскацією. Як і Тимошенко.

Вона - колишній керівник Харківської філії одного з великих банків. А посадили жінку - за оформлення липових кредитів. Про це виданню розповіли на умовах анонімності у службі безпеки банку.

У Качанівській колонії сусідкою Тимошенко стала Юлія Абаплова
Абаплова - 36-річна харків'янка

Як повідомила начальник прес-центру харківської міліції Лариса Волкова, Абаплова привласнила гроші банку - 103 тисяч 408 гривень. У травні 2009-го року на неї завели справу за перевищення влади та привласнення майна, а у вересні 2010-го був винесений вирок - 7 років.

Причому співкамерниця Тимошенко свою провину визнала частково, подавала апеляцію, але потім апеляційну скаргу відкликала. Так стверджує Віктор Вікторов, суддя Ленінського райсуду Харкова, який виносив Абапловій вердикт.

"Зараз її вирок вступив у законну силу. Чому вона не працює у зоні і сидить досі на ділянці СІЗО - питання не до мене", - додав чоловік.

За інформацією видання, VIР-сусідка Тимошенко з в'язниці раніше жила на бульварі Гріцезца у Харкові. Жила там з сином, співмешканцем і батьками. Але, як розповіли в цьому будинку, в 2007-му році вони продали квартиру. Нібито натомість Юлія збиралася купити будинок за 100 000 доларів.

Сусідка Тимошенко сидить за оформлення липових кредитів і привласнення понад 100 тисяч гривень

Фото зі сторінки Юлія Абаплової в "Одноклассники.ру"

Абаплова - мати-одиначка, має хворого сина

Співробітники ВТК № 54 у Качанівці кажуть, що сусідка Тимошенко не працює, тому що роботи для неї немає. За іншою інформацією, проти неї розслідується ще одна справа, а підслідним за законом заборонено працювати.

У той же час джерела "Газети Київської" у міліції Харкова кажуть, що банкірші могли пообіцяти скостити термін, якщо вона буде працювати "квочкою". Тобто Абаплову могли завербувати, щоб вона стежила за Тимошенко і оперативно доповідала про все, що та робить.

До речі, захист екс-прем'єрки теж підозрює у банкірші підсадну качку. Нібито вона невсипно стежить за лідером БЮТ, хоче здаватися дружелюбною і постійно пропонує опозиціонерці свою допомогу для пересування по камері.

Джерела в міліції Харкова кажуть, що банкірші могли пообіцяти скостити термін...
...якщо Абаплова буде працювати "квочкою" - стежити за Тимошенко і доповідати про все, що робить Леді Ю

До слова, у швейному цеху Качанівської колонії ані Тимошенко, ані її сусідку по камері не бачили.

"Юлія Володимирівна і її сусідка у нас поки не працюють, але я думаю, що ми могли б їх навчити", - вважає начальниця цеху Наталія Немцева.

"З приводу Тимошенко можу сказати, що її ніхто тут не бачив. Тільки дочку її "змалювали", коли вона до неї приходила на "свіданку", - на зонівському жаргоні каже одна із засуджених за крадіжку.

Також засуджена додала, що сусідка Тимошенко тут теж жодного разу не з'явилася.

Як пише газета, після того як у Качанівській колонії "осіла" Юлія Тимошенко, ця установа зробилося надзвичайно закритою.

У Качанівській колонії Тимошенко з сусідкою ділять камеру, більше схожу на готельний номер у 37 квадратів

А ще, як виявилося, поруч із в'язницею живе жінка, яка вчилася в Єнакієвому в одній школі і в один час із президентом Віктором Януковичем.

"Знаєте, у нас тут шоу майже кожен день, але особливо у свята. Тоді музику включають голосно, танцюють, п'ють, шум-гам навколо. Добре хоч у мене вівчарка, а то не дай Боже - і у двір б почали лазити", - каже господиня сусіднього будинку, що назвалася Луїзою.

За словами Луїзи, коли привезли у Качанівку Тимошенко, то на паркані встановили додатковий ряд колючого дроту і повісили ліхтарі по периметру. Тепер вони всю ніч світять і заважають людям спати.

В цілому, колонія живе за чітким розпорядком. Підйом о пів на шосту ранку. Потім зарядка, сніданок і робота до 15.30. Потім - вільний час, можна відвідати церкву або позайматися в спортзалі, або написати листа додому. Відбій о 21.30.

Втім, у Тимошенко свій розпорядок - гімнастику вона не робить через хворобу, з цієї ж причини не працює. У їдальні екс-прем'єр теж не з'являється - харчується виключно їжею, яку їй передає дочка або довірені люди.

Ворота колонії прикрашає обличчя Тимошенко

Всі ув'язнені ходять у сірих однакових сукнях з нашивкою - прізвищем і номером. А Юлії Володимирівні, поки вона знаходиться на ділянці СІЗО, дозволяється вільний вибір одягу.

"Знаєте, ніхто тут Тимошенко не бачить і не чує, тільки слава, що вона є. Може, для зони це і добре - годувати стали краще, всякі перевірки з Європи їздять, але нам-то через Юлю термін ніхто не скостить. Тож у нас до неї байдуже ставляться", - каже засуджена за вбивство Ліза.

До речі, коли в колонію провідати маму заїжджала Женя Тимошенко, вона зупинилася у кімнаті тривалих побачень під номером 3. У таких "люксових" номерах стоять непогані спальні меблі, телевізор, мікрохвильова піч, на кухні сервіз, у санвузлі - гідромасажний душ. А коштує такий номер - всього 70 гривень на добу.

Фото зі сторінки Юлії Смирнової (Абаплової) в "Одноклассники.ру", а також фото з "Газети Київської"

На титулці також фото Олександра Прокопенка, прес-служба Тимошенко


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів