"Межигір'я": Вдома у Януковича. Перші ФОТО

6 квітня 2012, 15:29

"Українська правда" вперше опублікувала фотографії інтер‘єрів одного з об'єктів у Межигірській резиденції президента Віктора Януковича.

Ідеться про так званий "палац на воді" у Межигір‘ї. Дебаркадер "Галеон" розташований у нижній частині "Межигір'я", на березі Київського моря. Об'єкт було завезено та інстальовано минулого року. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно - в літній час.

Варто зазначити, що дебаркадер - значно менший за масштабами об'єкт у порівнянні з головним будинком резиденції. Мається на увазі 5-поверховий маєток від фінської компанії "Хонка".

 Дебаркадер Януковича "Галеон"- значно менший за масштабами об'єкт у порівнянні з головним будинком резиденції президента "Хонкою"

За інформацією джерел "Української правди", спорудження цього дива несмаку та кітчу коштувало 75 мільйонів гривень.

Дебаркадер Януковича складається з декількох приміщень. Основне - це банкетна зала з естрадою. На стінах та стелі - цінні породи деревини, на підлозі - мармур, скрізь навколо - позолота і кришталь.

Також на дебаркадері є окремий кабінет Януковича та санвузол.

"Українська правда" вперше публікує фото інтер‘єрів "палацу на воді" Януковича

 Це лише невеличкий об'єкт у резиденції президента
Хороми президента далеко не найбагатшої країни світу, України
 Тут Янукович за потреби може справити нужду

Про суми, які йдуть на облаштування "солодкого життя" у побуті президента, може свідчити одна деталь. По центру головної зали "палацу на воді" зроблено спеціальну нішу, де розміщено три люстри.

За словами експерта з питань освітлення Любомира Лозового було встановлено, що вартість такої люстри складає - 97 000 доларів без податків. Це витвір мистецтва з кристалами Swarovski та кришталю від іспанського виробника Mariner.

 Ці люстри - витвір мистецтва з Swarovski та кришталю від іспанського виробника Mariner
 Вартість лише ОДНІЄЇ люстри в дебаркадері Януковича становить 97 тисяч доларів без податків

Тобто ціна лише однієї (!) з трьох люстр на одному, далеко не головному об'єкті в "Межигір'ї", еквівалентна ціні квартири у Києві.

Якщо такі гроші було вкладено в палац на воді, яким Янукович користується нерегулярно, то навіть складно уявити розмір видатків на "Хонку" та інші атрибути солодкого життя президента.

До речі, люстри цієї фірми Mariner висять і в межигірському кабінеті Януковича.

До відома платників податків. Останнім часом влада оголосила про намір ввести податок на предмети розкошів. Так от, цей межигірський "палац на воді", де лише одна люстра коштує 100 тисяч доларів, оформлений на юридичну особу. Тому він не підпадатиме під дію нового закону.

А привілею наповнювати бюджет Віктор Янукович залишить своїм виборцям, резюмує "Українська правда".

Детальніше читайте на сайті "Українська правда".

Фото з сайту "Української правди"

На титулці фото з сайту президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів