Яхта, яку приписують Януковичу, поламалася. ФОТО

26 квітня 2012, 14:44

Шикарна яхта "Bandido", яку приписують родині президента Віктора Януковича, зайшла на ремонт у Миколаїв.

Про це пише видання "Podrobnosti.mk.ua".

"Судно "Bandido" у Миколаїв зайшло на ремонт, ремонтні роботи на яхті незначні", - пише видання.

Судно "Bandido" зайшло на ремонт у Миколаїв
Нагадаємо, власником "Бандита" називали президентського сина Олександра Януковича

В інтернеті можна знайти інформацію про те, що раніше "бандитська яхта" часто стояла у Балаклаві. Вперше вона з'явилася там у липні 2010-го, коли у Криму святкували день народження Віктора Януковича. Тоді "Bandido" була "припаркована" на причалі, де стояли яхти старшого сина Януковича - Олександра.


Раніше молодший син Януковича Віктор розповідав, що його брат - "справжній морський вовк". Нагадаємо, Олександр Янукович входить до списку найбагатших людей України.

Як писав "Остров", багато хто називав яхту "Bandido" "яхтою Януковича". Також повідомлялося, що як тільки Віктор Янукович-старший з'явився у Криму, судно стало значно частіше виходити в море.

Ремонтні роботи на яхті, кажуть, незначні

Втім, наразі достеменно невідомо, кому яхта "Bandido" належить зараз. Так, за словами експерта, до якого звернулося видання "Podrobnosti.mk.ua", яхта належить донецькому впливовому бізнесмену.

Також раніше повідомлялося, що ця яхта була продана у 2007-му році. На аукціоні її купив загадковий "український бізнесмен" - за 5,9 мільйонів євро.

Спеціалізований сайт motorka.org із посиланням на №3 журналу "Капитан-Клуб" за 2009-ий рік надає опис моделі "Bandido 90" та фото її інтер'єрів.

"Bandido 90" має міцний сталевий корпус і легку алюмінієву надбудову. Про серйозність судна говорять "броняшки" на ілюмінаторах, клінкети люків, штормові двері, герметичні переборки, автоматизація і дублювання систем.

Усього "Бандит" має чотири палуби.

Половину нижньої палуби займає машинне відділення, далі в сторону "носа" ідуть гостьові каюти. У самому носі знаходяться приміщення для екіпажу. У плануванні яхти добре продумане питання "непомітності" команди – імовірно задля комфорту VIP-користувачів судна.

Так може виглядати інтер'єр яхти "Bandido 90"

У кормі "Bandido" влаштований місткий гараж для RIBa і гідроцикла і добре обладнана майстерня, з верстатом і необхідними інструментами. Тут є і туалет для екіпажу.

Палубу вище займає просторий салон і майстер-каюта в "носі". Салон умовно розбито на дві великі зони: одна обідня, інша служить для відпочинку, і в ній зосереджені мультимедіа яхти.

Тут світлі меблі, світла обшивка стін, ще більш світла підлога, з великих вікон всередину вільно потрапляє світло – так створюється повне відчуття вільного простору.

Меблі в обідній зоні легкі та витончені. Камбуз набитий обладнанням. Потонувши у м'яких диванах, можна відпочивати, слухаючи музику або дивлячись на величезний екран телевізора.

Як зазначається, інтер'єри і обробка "Бандита" можуть бути будь-якими, включаючи найекзотичнішу деревину та делікатну шкіру.

Салон умовно розбито на дві великі зони: одна обідня, інша служить для відпочинку
Спальня та вбиральня

Кормовий майданчик цієї палуби із диваном на самій кормі накриває розвинений козирок. По борту уздовж всього салону широкий прохід захищено високим фальшбортом – це зручно при швартуванні.

На наступній палубі, яка іде вище, знаходиться рульова рубка. Штурвал виконано у формі колеса зі стилізованою літерою "В" - "Bandido". При тому, що в рубці стоять два крісла, управляють судном навстоячки, спираючись спиною на спеціальну стійку.

За рубкою знаходиться місце бортової шлюпки. Перед рубкою і з її сторін вільна палуба, огороджена фальшбортом з поручнями. Звідси легко стежити за всім, що відбувається коло самого борта яхти, - спуск шлюпки, постановка на якір або складне швартування.

Штурвал яхти виконано у формі колеса зі стилізованою літерою "В" - "Bandido"

На найвищій палубі знаходиться ще один пост управління. Дивани, м'які сидіння, затишний куточок зі столом дозволяють відпочивати і насолоджуватися горизонтами. А дах над головою надає відчуття захищеності за несприятливих умов.

Також зазначається, що на яхтах "Bandido 90" встановлюють два дизельні двигуни "MAN" потужністю від 600 до 1100 кінських сил кожен, які дають крейсерську швидкість 12 вузлів. А ємність паливних баків у 35 тонн дозволяє яхті подолати від 3,5 до 5 тисяч миль.

Фото журналу "Капитан-Клуб" з сайту motorka.org, а також фото luxlux.net, "Podrobnosti.mk.ua" та "Остров"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів