Син Януковича поліз у багно на Полтавщині

9 травня 2012, 16:21

Днями син і тезко президента Віктор Янукович хвалився своїми здобутками у соціальній мережі.

Депутат Партії регіонів Вітя повідомив що переміг в одній з категорій змагань по бездоріжжю "BARSUK TROPHY 2012".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"На Полтавщині стартував перший етап України з трофі-рейдів. Для нас старт став вдалим. Ми привезли до Києва першу перемогу в класі ТР-2", - тішився Янукович.


"Хочу відзначити, що кожного разу, беручи участь в цих змаганнях, я все більше і більше переконуюся в тому, що Україна - найпрекрасніша країна і в ній живуть найкрасивіші і найчудовіші люди", - додав він.

При цьому Вітя підкреслив, що "трофі-рейди розвивають туризм в нашій країні, одні люди приїжджають до інших, зустрічаються, товаришують, у нас є навіть декілька прикладів, коли люди знаходили одне одного на змаганнях, а потім одружилися".

Втім, син президента і хазяїна "Межигір‘я" імовірно забув, що торік через подібні змагання за його участю зчинився масштабний скандал.

Нагадаємо, напередодні проведення змагань "UkraineTrophy2011" здійнявся галас, бо маршрут трофі-рейду мав пролягати через три заповідники: Поліський, Рівненський та Шацький.

Як писала "Українська правда", одним із активних учасників змагань на джипах був молодший президентський син. Тоді Вітя Янукович назвав захисників заповідних територій шантажистами і звинуватив їх у спекуляціях на екологічні теми.

На Полтавщині стартував перший етап України з трофі-рейдів, які так любить Вітя Янукович
Син президента знову розважався на бездоріжжі
Вітя з напарником Осадчим ішов під номером 201
Януковичу борсатися в багні не звикати, він це любить

Фото з Facebook Віті Янукковича

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів