Як Камалія латала дірки в аурі й цілувала Кіркорова

22 травня 2012, 13:49

Минулої п'ятниці вечір у співачки Камалії та її рідні вдався. Святкували її день народження – 35-річчя Наташі Шмаренкової, дружини пакистанського бізнесмена Мохаммада Захура.

На гулянці у Камалії відривалися з п'ять сотень осіб, пише "Медіаняня".

Одним із перших на вечірку до блондинки, яка що не день купається у розкошах, прибув ведучий свята, тележурналіст Отар Кушанашвілі.

"Не кажіть - я і сам знаю, що, як завжди, бездоганний", - недбало кинув шоумен.


На прохання Камалії гості несли на її день народження квіти у горщиках. А поки Камалія чепурилася, гостей зустрічав її чоловік.

Кушанашвілі прямує на день народження Камалії, для нього це - грошовита робота, адже того вечора він був ведучим
На прохання Камалії гості несли на її гулянку квіти у горщиках. ТАк зробила й майстриня Анжеліка Рудницька

Привітати іменинницю приїхав легенда українського джазу Енвер Ізмайлов.

Медійник Сергій Созановський, котрий облишив надії прорватися у шоубіз, прийшов переймати у Камалії досвід.

У холі клубу, де гуляла Камалія, було спекотно і гамірно. Привітавши Захура з іменинницею, гості розбивалися на групки. Хтось спілкувався, хтось нервово курив, хтось з діловитим виглядом тинявся туди-сюди перед камерами, хтось тужливо поглядав на двері до залу, звідки доносилися спокусливі запахи їжі.

Привітати іменинницю приїхав легенда українського джазу Енвер Ізмайлов
Тітка Камалії, колишня оперна співачка, заради племінниці не полінувалася прилетіти з Туреччини
Медійник Сергій Созановський прийшов переймати у Камалії досвід

У цей час хореограф Григорій Чапкіс знайомив актора Володимира Горянського зі своєю супутницею

Запускати до залу почали із запізненням хвилин на сорок. Спершу, правда, пропустили російського гостя Філіпа Кіркорова, а от простих смертних впустили пізніше - коли Камалія була остаточно готова приймати привітання.

У святковому залі столи ломилися від страв - у кращих традиціях сільських весіль. Скульптор Олег Пінчук не став штовхатися у черзі, а відразу випив за здоров'я іменинниці.

"Давайте по 100 грамів горілочки, і все буде добре", - кричав Пінчук гостям за сусідніми столиками.

"Давайте по 100 грамів горілочки, і все буде добре", - кричав Пінчук гостям за сусідніми столиками
Шоумен Андрій Джеджула скрізь встиг - і Камалію привітав, і її чоловіка по плечу поплескав

Дизайнерка Ольга Громова вручила Камалії мудрагельне кольє

Мама Камалії, Інна Петрівна Шмаренкова, допомагала гостям знайти свої місця. У цей день вона купалася в любові не менше своєю доцю. І з задоволенням розповідала, як вона любить свою дівчинку.

"Я завжди намагалася влаштовувати для неї свята, які б запам'ятовувалися, - розплакалася мама Камалії, попередньо випивши водички.

"У дитинстві запрошувала її друзів і клоунів, в юності це були виступи у нічних клубах, а коли Камалія вийшла на велику сцену, дні народження стали масштабні" , - розповіла Шмаренкова-старша.

"Якось ми запросили 120 осіб, а прийшло 250 - ледь не потопили корабель, на якому ми святкували. Загалом, було дуже весело. Через кілька років ми влаштували європейську вечірку на подвір‘ї перед будинком: запросили 250 осіб, а прийшло 500 - довелося навіть частування докуповувати", - додала вона.

"Дні народження дуже важливі, вони закладають дірки в аурі. Чим більше людина святкує, тим міцніша її аура. Це доведено вченими, екстрасенсами і провісниками", - пояснила мама Камалії.

Мама Камалії, Інна Петрівна Шмаренкова, розповіла, що одного разу гості її дочки ледь не потопили святковий корабель

Чоловік іменинниці Мохаммад Захур урочисто посміхався гостям, хоча свята не відчував.

"Завтра я зрозумію, що свято було. А сьогодні його не відчуваю - одні клопоти", - побідкався він і зізнався, що приготував дружині білий концертний рояль.

"Вона ще не знає про подарунок, тому що його ще не привезли. Роблять на замовлення майже півроку - особлива збірка, особливе дерево", - пояснював він у п‘ятницю.

Ось тобі, Мохаммеде, за білий рояль

Ще одна зіркова гостя вечора - співачка Ірина Білик - також із задоволенням розповіла про подарунок іменинниці.

"Я принесла прикраси від Michal Negrin. У мене зібралася ціла колекція речей цього дизайнера. Вважаю, що і у Камалії вони теж мають бути", заявила Білик.

Журналісти одразу запідозрили, що Білик прийшла на свято, оскільки пише для Камалії пісні. Але все виявилося набагато простіше: "Пропозицій такого роду поки не надходило. Нам вистачає, що ми спілкуємося, як... дівчатка. Як подруги", - пояснила співачка.

Іра також додала, що після дня народження збиралася полетіти на ювілей друзів до Праги: "Дуже хотіла залишитися, але без мене свято там не відбудеться".

Білик передарувала свої прикраси Камалії?

Коли ж гості, нарешті, розсілися, світло згасло, зазвучала урочиста музика, на екрані запалилася величезний напис KAMALIYA, а на сцену вийшов Отар Кушанашвілі. Шоумен підтягнув штани, а гості ввічливо вдали, що не помітили.

Потім Кушанашвілі почав розсипатися у люб‘язностях. А оскільки Камалія довго не виходила, тому йому довелося виголосити півгодинний спіч.

"Є Йосип Бродський, є Богдан Ступка, є збірна Україна з футболу, в перемогу якої я вірю", - несподівано почав він. І не менш несподівано закінчив: "Там, де є Камалія, я не можу дозволити собі бути випускником Фабрики зірок. Я просто Отарік, батько семи дітей, і я їй заздрю".

Коли Кушанашвілі повідомили, що Шмаренкова готова до концерту, він попросив гостей прокричати "Я тебе люблю". Але зал на прохання відреагував мляво.

"А ви розумніші, ніж виглядаєте", - зауважив Кушанашвілі.

Іменинниця смалила на руках у чужих чоловіків
І Кіркорову це сподобалося

Після виступу Камалії гостям показали комічну передачу "На що я готовий заради дружини". У ній Захур стрибав з парашутом, бився і навіть спалював гроші. У ролі ведучого знявся Павло Шилько, а Мохаммад, виконував його завдання.

"Коли мені щось подобається, в мене все виходить. А коли у мене виходить, Камалія щаслива. Тому що щасливий я", - поділився Захур фірмовим секретом сімейного благополуччя.

Після виступу Камалії гостям показали комічну передачу "На що я готовий заради дружини". У ній Захур стрибав з парашутом, бився і навіть спалював гроші

Потім на сцену вийшов Кіркоров. Проспівавши з іменинницею пару пісень, він зізнався:

"Наташка, я люблю тебе!"

Наташка відповіла взаємністю.

Коли Кіркоров заявив: "Наташка, я люблю тебе!" - Наташка-Камалія відповіла взаємністю і поцілунком

А умовивши Камалію спуститися в зал і нарешті відпочити, Кіркоров розтанув:

"Сьогодні, скільки захочете, стільки й буду співати. Захур, для вас (пауза). І звичайно, для іменинниці. Планував заспівати всього одну пісню, але не можу зупинитися (пауза). І не хочу", - виголосив Філіп Бедросович.

Кіркоров, до слова, цього вечора і з Білик цілувався, коли покликав її на сцену разом співати про Ірин сніг.

А тоді почалися танці

Фото "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів