Як на Печерську метаморфози висотою 100 метрів творили

29 травня 2012, 13:44

25-го травня на печерських пагорбах з розмахом відкрили другу чергу житлового кварталу бізнес-класу "Новопечерські Липки".

В урочистому заході взяли участь більш ніж 2000 гостей, серед яких: представники державної та міської виконавчої влади, політики, бізнесмени, діячі шоу-бізнесу, представники провідних ЗМІ, гості та мешканці кварталу.

Гостей, що прибували на свято, зустрічали актори вуличного театру, які жартували, веселили та залучали всіх присутніх до веселощів.

Концепцією заходу була обрана тематика "Метаморфози". І це не випадково. З моменту своєї появи на ринку нерухомості, квартал "Новопечерські Липки" став лідером у розвитку вишуканої цілісної квартальної забудови та позитивних змін у зовнішньому вигляді столиці.


Кожен поважний гість мав можливість переконатися в цьому, неспішно прогулюючись по кварталу та його нових пам’ятках, серед яких академія дитячого тенісу, фітнес-центр з 25-метровим басейном, тренажерними залами, спортивними та оздоровчими секціями.

Аби оцінити усі переваги життя в найкращому кварталі Печерська – "Новопечерських Липках", - гості заходили до нової квартири-шоу-руму. У ній дизайнери та партнери кварталу втілили свої найкращі ідеї, створивши ексклюзивний проект сучасної квартири.

Поважні пані зі своїми чоловіками придивлялися до нових помешкань, оцінюючи їхню якість і комфортність, та висловлювали своє захоплення сучасним житлом.

Після відвідин усіх пам’яток та закуточків кварталу, гості прямували під намет, де ласували смачними стравами і напоями, та мали нагоду виграти квитки на матчі Євро-2012.

А в цей час на величезній сцені розпочалося унікальне за своїм розмахом шоу від відомого ілюзіоніста Франца Харарі.

Американський маг вперше завітав до України та спеціально для відкриття другої черги "Новопечерських Липок". Він приготував шоу "Метаморфози", яке вразило публіку своїм магічним дійством.

Але найбільший подив та захоплення у гостей заходу викликало неймовірне 3-D лазерне шоу.

За допомогою світлових ефектів було показано історію розвитку Києва та "Новопечерських Липок".

На фасаді 30-поверхового будинку висотою понад 100 метрів змінювалися епохи та часи, будинок перетворювався на дивовижний замок і фортецю, змінював форму і кольори.

Завершилося урочисте відкриття житлового кварталу "Новопечерські Липки" яскравим виступом гурту "Gorchitza", під пісні якого танцювали всі присутні.

За матеріалами прес-служби "Новопечерських Липок"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів