Азаров піарно поганяв м'яча з дітьми

1 червня 2012, 11:41

Прем’єр-міністр Микола Азаров в День захисту дітей пофотографувався з дітлахами Черкащини і зімітував гру у футбол. Чого не зробиш заради позитивного піару.

"Ми разом з вихованцями Черкаського дитячого будинку відвідали "Олімпійський". Дітям він надзвичайно сподобався, і мені він теж подобається", - передає слова Азарова "Урядовий портал".

Микола Янович наголосив дітям, що хоч "ми збудували його для проведення Євро-2012, але насправді він збудований для всіх нас, щоб у нас були можливості займатися спортом".

Азаров, вживаючи урочистий займенник "ми" запевнив:


Ми дуже велику увагу приділяємо розвитку спорту – не тільки футболу, але й усіх видів спорту. Ми хочемо, що у всіх наших дітей був шанс реалізуватися в житті".

У День захисту дітей Азаров зустрівся з черкаськими дітьми

"Увага... Зараз вилетить птічка!"

Прем’єр із дітьми оглянув роздягалку національної збірної України з футболу.

А потім ця кумедна компанія пересунулася на поле через тунель, яким виходитимуть футболісти під час матчів Євро-2012.

Азаров оглянув приміщення, де переодягатимуться спітнілі мужики

На полі Микола Азаров символічно зіграв з дітьми у футбол.

Насамкінець Азаров вручив дітям подарунки з символікою Євро-2012: м’ячі, футболки, кепки. Також повідомляється, що урядовець передав дитбудинку сертифікати на придбання спортивного інвентарю. При цьому Азаров вже говорив не від "ми", а від свого власного "Я".

"Я відчуваю, що всі ви любите футбол. Я це побачив. І тому я хочу подарувати вашому дитбудинку футбольні м’ячі, надувні басейни та інший спортивний інвентар, оскільки ми хочемо, щоб ви росли здоровими", - сказав він.

На поле Азарова провели через тунель, яким виходитимуть футболісти під час матчів Євро-2012
Ну не могли Миколі Яновичу не зробити приємність
На полі Азаров символічно зіграв з дітьми у футбол
На сам футбольний газон такого футболіста не пустили. Азарову дозволили погратися лише на штучному покритті бігових доріжок

У свою чергу вихованці дитбудинку подарували Азарову свої доробки. А наостанок прем‘єр пообіцяв під час найближчої робочої поїздки на Черкащину відвідати їхній дитбудинок і проконтролювати ситуацію.

"Я обов’язково під час відвідування Черкаської області приїду до вашого дитбудинку і на власні очі побачу, як ви живете", - "пригрозив" він.

Оплачений українцями робочий час "головний рульовий" економіки проводить на передвиборчих піар-акціях

Фото з сайту Азарова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів