Ігор Плохой організував незвичайне шоу у Болграді

Вівторок, 5 червня 2012, 16:41

До Дня захисту дітей місто Болград, що на Одещині, поринуло у справжню казку.

По центральній площі пройшли герої дитячих фільмів, а самі винуватці свята отримали призи та подарунки.

 

Для невеликого містечка в Одеській області подібне святкування - рідкість.

У районному центрі з невеликим населенням не часто відбуваються такі події: масові заходи, як правило, проходять у великих містах.

 

"Ми не можемо натішитися, яке свято ми бачимо в нашому місті. Діти просто щасливі. Ми отримали не лише масу вражень, а й виграли багато призів", - ділиться враженнями молода мама Лариса.

Діти із задоволенням провели час з казковими героями та роботами, які перетворили Болград на маленький Ріо.

"Ми чудово розуміємо, як бракує нашим дітям казки в умовах сьогоднішнього світу.

 

"У День захисту дітей політики звикли говорити про проблеми молодого покоління. Тож давайте у цей день будемо не займатися балаканиною, а дарувати нашим дітям казку", - говорить організатор свята, народний депутат України Ігор Плохой.

 

На центральній площі міста усім хлопцям дарували повітряні кулі та кепки, пригощали безкоштовним морозивом. Були розіграні десятки призів, серед яких - іграшки, самокати, велосипеди, супер-приз - дитячий автомобіль і телевізор!

 

У другій частині програми "Мир Вашому дому", ініціативи Ігоря Плохого, були вручені призи дорослим: мікрохвильові печі, холодильники, телевізори і головний приз - автомобіль, який дістався багатодітній матері Ользі Сукуровій.

 

"Реалізація даного проекту проходить в рамках соціальних ініціатив Віктора Януковича. Турбота про наших дітей - це той мінімум, над яким працюють президент і його команда, здійснюючи вкрай важливі й необхідні для України реформи" - резюмує Ігор Плохой.

 

За матеріалами: glagol-info.com

Відеорепортаж від Телеканалу новин "24"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів