Льовочкіна запхала голову в сіно, а теща Довгого - у ґудзик

Четвер, 7 червня 2012, 13:55

Жіночки із Партії регіонів взялися фестивалити. Днями у київському ботанічному саду стартував Міжнародний фестиваль сучасної скульптури.

Засновницями його називають трьох регіоналок це: Джульєтта Верховної Ради або "міс рожевий корсет" Юлія Льовочкіна, любителька сумочок "Dior" Ірина Акімова та теща екс-секретаря Київради Ірина Горіна.

Партнер фестивалю Kyiv Sculpture Project (KSP), Йоркширський скульптурний парк, представляє у Києві 5 робіт видатних скульпторів сучасності. Ці роботи раніше ніколи не експонувалися в Україні, зазначає "Main People".

На березовій алеї (площею близько двох гектарів) представили свої роботи скульптори з України та Австралії, Великобританії, Нідерландів, Польщі, Росії.

Вони були відібрані експертною радою на конкурсній основі. З 297 заявок від художників з 39 країн найкращими визнали ескізи проектів 9 українських та 6 іноземних авторів.

 Регіоналка, яка шокувала появою у ВР в рожевому корсеті, взялася за сучасне мистецтво

Також в Україну вже привезли один позаконкурсний експонат - восьмиметрову скульптуру Жауме Пленси "Будинок знань".

Цей арт-об'єкт являє собою обриси людини з алюмінієвих ажурних літер (товщина алюмінієвого листа - один сантиметр).

У київському ботсаду стартував Міжнародний фестиваль сучасної скульптури

Крім виставки, організатори планують проводити лекції та майстер-класи для художників і арт-фахівців, екскурсії та спеціальні просвітницькі акції для відвідувачів.

30-го червня відбудеться оголошення переможців фестивалю. Найкращий проект отримає грошовий приз у розмірі 6000 євро. Також буде вручено спеціальний приз у розмірі 3000 євро іі приз глядацьких симпатій у 2000 євро.

Регіоналки Ірина Акімова (яка пише вірші про ромашки)Юлія Льовочкіна (яка не цурається любовних смс на роботі у парламенті) та Ірина Горіна (яка видала дочку за Довгого і купує виборців гречкою і косметикою) вирішили, що тепер їм можна і пофестивалити посеред Києва

 На відкриття біло-блакитного фестивалю до ботсаду прийшов мільйонер-колекціонер Ігор Воронов (правіше) та керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський
 Сестра глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна прихопила на природу свого коханого депутата Віталія Чудновського
 Депутатки, наче три Василіси з мультика, штовхали промову
І перерізали стрічку 
Кожна відірвала, скільки змогла 
 А по тому регіоналки пішли собі обдивлятися експонати ботсаду. На фото - гігантський "Ґудзик" від групи "GREVIS" (Україна)

Льовочкіну зацікавив експонат із сіна, дроту, сітки та сталевого кабелю у формі вулика. Юля залізла у нього з головою

Автор скульптури "Місячний" - Карін ван дер Молен (Нідерланди) 
 Чудновський також задовльняв свою цікавість
 

Через експонат "Закони природи" група "ubik." (Україна) пропонує подивитися на досягнення техніки й електроніки як на реліктові рештки цивілізаціїї, ідеться на сторінці фестивалю у соцмережі Facebook

 
 
 
 Позаконкурсний експонат у ботсаду - 8-метрова скульптура Жауме Пленси "Будинок знань"
 

Фото "Main People"

Подивитися експонати фестивалю ви можете на сайті "Українська правда. ЖИТТЯ"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів