Льовочкіна запхала голову в сіно, а теща Довгого - у ґудзик

7 червня 2012, 13:55

Жіночки із Партії регіонів взялися фестивалити. Днями у київському ботанічному саду стартував Міжнародний фестиваль сучасної скульптури.

Засновницями його називають трьох регіоналок це: Джульєтта Верховної Ради або "міс рожевий корсет" Юлія Льовочкіна, любителька сумочок "Dior" Ірина Акімова та теща екс-секретаря Київради Ірина Горіна.

Партнер фестивалю Kyiv Sculpture Project (KSP), Йоркширський скульптурний парк, представляє у Києві 5 робіт видатних скульпторів сучасності. Ці роботи раніше ніколи не експонувалися в Україні, зазначає "Main People".

На березовій алеї (площею близько двох гектарів) представили свої роботи скульптори з України та Австралії, Великобританії, Нідерландів, Польщі, Росії.


Вони були відібрані експертною радою на конкурсній основі. З 297 заявок від художників з 39 країн найкращими визнали ескізи проектів 9 українських та 6 іноземних авторів.

Регіоналка, яка шокувала появою у ВР в рожевому корсеті, взялася за сучасне мистецтво

Також в Україну вже привезли один позаконкурсний експонат - восьмиметрову скульптуру Жауме Пленси "Будинок знань".

Цей арт-об'єкт являє собою обриси людини з алюмінієвих ажурних літер (товщина алюмінієвого листа - один сантиметр).

У київському ботсаду стартував Міжнародний фестиваль сучасної скульптури

Крім виставки, організатори планують проводити лекції та майстер-класи для художників і арт-фахівців, екскурсії та спеціальні просвітницькі акції для відвідувачів.

30-го червня відбудеться оголошення переможців фестивалю. Найкращий проект отримає грошовий приз у розмірі 6000 євро. Також буде вручено спеціальний приз у розмірі 3000 євро іі приз глядацьких симпатій у 2000 євро.

Регіоналки Ірина Акімова (яка пише вірші про ромашки), Юлія Льовочкіна (яка не цурається любовних смс на роботі у парламенті) та Ірина Горіна (яка видала дочку за Довгого і купує виборців гречкою і косметикою) вирішили, що тепер їм можна і пофестивалити посеред Києва

На відкриття біло-блакитного фестивалю до ботсаду прийшов мільйонер-колекціонер Ігор Воронов (правіше) та керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський
Сестра глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна прихопила на природу свого коханого депутата Віталія Чудновського
Депутатки, наче три Василіси з мультика, штовхали промову
І перерізали стрічку
Кожна відірвала, скільки змогла
А по тому регіоналки пішли собі обдивлятися експонати ботсаду. На фото - гігантський "Ґудзик" від групи "GREVIS" (Україна)

Льовочкіну зацікавив експонат із сіна, дроту, сітки та сталевого кабелю у формі вулика. Юля залізла у нього з головою

Автор скульптури "Місячний" - Карін ван дер Молен (Нідерланди)
Чудновський також задовльняв свою цікавість

Через експонат "Закони природи" група "ubik." (Україна) пропонує подивитися на досягнення техніки й електроніки як на реліктові рештки цивілізаціїї, ідеться на сторінці фестивалю у соцмережі Facebook

Позаконкурсний експонат у ботсаду - 8-метрова скульптура Жауме Пленси "Будинок знань"

Фото "Main People"

Подивитися експонати фестивалю ви можете на сайті "Українська правда. ЖИТТЯ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів