Рибік про Martini Royale Casting: Дівчата! €150 000 на дорозі не валяються

8 червня 2012, 18:00

23-го травня Martini і всесвітньо відомий дизайнер Крістіан Лубутен запустили Martini Royale Casting. Його метою є пошук жінки, яка втілює філософію Martini – "Удачі немає. Є той, хто її створює".

Хвиля кастингів прокотиться 25 країнами - від Бразилії до Іспанії, від Південної Америки до Італії. А у жовтні Крістіан Лубутен разом з командою суддів оберуть щасливицю, яка, ставши новою зіркою Martini, отримає 150 тисяч євро, 12 дизайнерських нарядів і 12 пар туфель від Лубутена.

Учасниці віком 25+ можуть вже зараз заходити на WWW.FACEBOOK.COM / MARTINI і заливати короткі відеоролики, які доводять, що саме вони мають стати зіркою MARTINI.

Журі української хвилі кастингу має наступний склад: телеведуча Василіса Фролова, шеф-редактор журналу "Maxim" МС Рибік і український дизайнер Саша Каневський.


Цього разу ми вирішили пофілософствувати на тему удачі з МС Рибік.

- Чи можна віднести тебе до категорії людей, у яких немає часу чекати на удачу?

- Можна. Я в принципі по життю нетерплячий. Я не люблю чекати на літаки, що спізнюються, коло моря погоди, неквапливих офіціантів й удачі в тому числі.

- Як ти став крутим МС, важко було створювати удачу в цій справі?

- Ні, це було нескладно. У мене на щоці є 6 або 7 родимок у формі Великої ведмедиці. Мама казала, що я зоряний хлопчик, і що мене люблять небеса. Таким чином, неземна удача зробила мене затребуваним МС.

- Чи відчувається конкуренція серед українських МС? Як воно - почуватися більш успішним, ніж інші?

- Чесно кажучи, конкуренції особливої немає. Мені подобається, як працює МС Лапоть, він дуже грамотний та іронічний. У нас в основному всі хочуть стати або діджеями, або фотографами, тому конкуренції як такої немає.

- Завдяки тобі "Maxim" є одним з найпопулярніших чоловічих журналів на українському ринку. Як ти створюєш його удачу?

- За нас моляться тибетські шамани і кришнаїти із Зоряного провулку (це у Києві, там у них храм). А ще я з легким серцем беруся за всі інтерв'ю та редагування текстів, за фото оголених жінок та нарахування гонорарів. Удача любить легких на підйом.

- "Удачі немає. Є той, хто її створює". Поділися найяскравішим епізодом зі свого життя, який уособлює філософію Martini.

- В далекому 1995-му році я вдало увімкнув "Радіо Рокс", єдину FM-станцію у країні, і почув про те, що станції потрібен діджей, який знається на техно. Я пройшов конкурс і відтоді вже 17 років танцюю. Якби я того дня попрямував на прогрівання носа або грати у футбол, то не давав би вам це інтерв'ю.

- У тебе є рецепт досягнення цілей?

- Так. Міцний сон. Сон і чай. Але тільки не чай перед сном, бо сон буде не міцним. Як кажуть естонці, якщо чай не п'єш, звідки сили візьмеш?

- Ти успішний МС і шеф-редактор. Чи є бажання створювати удачу в інших напрямках?

- Цього літа я випускаю свою першу книгу. Вона приречена на успіх.

- Якими рисами має володіти по-справжньому фартова дівчина?

- Передусім, у дівчини має бути добре серце, яке тремтить під шовковим ліфчиком четвертого розміру. Я хотів спочатку написати, що дівчина однозначно має бути гарною. Але давайте подивимося правді в очі: хіба Сьюзан Бойл гарна? Ні! Але в неї добре серце, в якому живе удача.

- Наші дівчата най-най! Як вважаєш, у Martini Royale Casting переможе українка?

- Тут двох думок бути не може! Хоча ні - може: переможе або українка, або грузинка. У нас все-таки найприголомшливіший жіночий генофонд. І це не загальні слова або компліменти, а факт, гідний Книги Гіннесса.

- Як можеш надихнути дівчат, які беруть участь у Martini Royale Casting?

- Дівчата! 150 000 євро на дорозі не валяються! Знаю точно - на вас чекає удача, небо в алмазах і полуниця на дачі!

Текст та фото "Red Rocket"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів