Ващук і Мухарський "похімічили" з дітьми

6 вересня 2012, 17:14

З 5-го по 30-е вересня у Мистецькому Арсеналі діти можуть відчути на собі дива законів фізики та хімії. Там стартував освітній проект - художньо-наукова лабораторія SPARK! LAB.

На відкритті виставки юрбилося чимало дітлахів. Одні грали з магічним дзеркальним кубом, інші займалися лазерним малюванням або збирали літаючих зміїв. Ще хтось майстрував хитромудрі конструкції, захоплено збирав роботів або дивовижні "звукові сендвічі". Словом, діти бавилися і вчилися одночасно.

Відомих осіб було не багато, але завітали на захід скульптор Олег Пінчук з дружиною Лілею, шоумен Антін Мухарський, уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко, футболіст Владислав Ващук і телеведуча Алла Мазур.

Як зазначається, до 30-го вересня усі діти зможуть відвідати виставку безкоштовно. В них буде можливість грати і вигадувати свої винаходи, слухати лекції, музичні виступи, а також брати участь у семінарах і майстер-класах, пише "Main People".


Гендиректора "Мистецького Арсеналу" Наталія Заболотна сама бавиться з експонатами нової, розважально-інтелектуальної, виставки

Екс-міністр Юрій Павленко завітав на відкриття проекту, аби виголосити промову, ну й згадати дитинство
Чоловік телеведучої Сніжани Єгорової Антін Мухарський та їхній син і собі експериментували із законами фізики
Колишній чоловік рестораторки Січкар Владислав Ващук прийшов на захід з сином та дочкою
Скульптор Олег Пінчук був з дружиною Лілею і дітьми
Малюки складали конструктори
Малювали з дзеркального відображення
Перевіряли, як працює закон тертя
І просто бавилися

Фото "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів