Бренд "SOCAR" тепер влаштував перегони Lamborghini

11 вересня 2012, 10:00

Паливна компанія, що зводить в Україні автозаправні комплекси "SOCAR" преміум-класу, нещодавно розпочала тісну співпрацю з представництвом Lamborghini Kiev.

Цього разу SOCAR Energy Ukraine влаштувала у Києві шоу-перегони Lamborghini на кшталт тих SUPER TROFEO, які щорічно проходять в Італії і куди з’їжджаються власники авто цієї марки з усього світу.

У столицю на "MINI TROFEO" приїхала третина Lambo з існуючих в Україні, вартістю близько $ 500 000 кожний.

SOCAR Energy Ukraine влаштувала у Києві шоу-перегони Lamborghini

Офіційний Lamborghini Kiev рекомендує використовувати для спорткарів паливо "Nano-98" від SOCAR Energy Ukraine.


Українські власники Lamborghini охоче дотримуються рекомендацій, щоб відчувати усю міць та потенціал моторів цих суперкарів.

Перегони у Києві плавно перейшли у святкування в Одесі в найкращому нічному клубі "Ibiza club".

Учасники-власники Lamborghini отримали призові номінації та коштовні подарунки від "SOCAR Energy Ukraine" та спонсорів дійства – страхового бренду №1 у світі "АХА Страхування" та "Марфін Банку", який динамічно поширює свою діяльність.

Вечірка у нічному клубі "Ibiza" пройшла з великим розмахом.

Біля входу на постаменті красувався білий Lamborghini, звабливі дівчата у костюмах з символікою "Nano" зустрічали гостей, всіх пригощали ексклюзивним азербайджанським вином, моделі демонстрували дизайнерські сукні Enna Levoni.

Звабливі дівчата у костюмах з символікою "Nano" зустрічали гостей

Серед гостей були помічені генеральний директор SOCAR Energy Ukraine Ельчін Мамєдов, керівник групи компаній "VIPOS" Віктор Постельніков, віце-президент "АХА-Страхування" В'ячеслав Гавриленко, заступник голови правління "Марфін банк" Костянтин Васильєв.

Увесь бомонд Одеси також сюди завітав, включаючи високопосадовців та місцевих депутатів.

Перегони у Києві плавно перейшли у святкування в Одесі в найкращому нічному клубі "Ibiza club"

Під час лотерейного розіграшу подарунків навіть VIP-гостей охопив непідробний азарт. Адже серед лотів на виграш були паливні картки на 200 літрів палива "Nano-98 by SOCAR", елітні французькі вина, дизайнерські сукні Enna Levoni.

Подейкують, що найближчим часом даний приклад паливно-автомобільного тандему має вийти за межі України і перейти на міжнародну співпрацю двох всесвітньовідомих брендів "SOCAR" та "Lamborghini"…

Текст і фото надані SOCAR Energy Ukraine


Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів