На Печерських пагорбах відкрили академію тенісу

18 вересня 2012, 13:30

13-го вересня 2012-го року на території житлового кварталу "Новопечерські Липки" офіційно відкрили академію тенісу UTA.

На захід зібралося понад 200 гостей, серед яких відомі тенісисти, спортсмени, представники провідних ЗМІ, мешканці кварталу та майбутні учні академії.

Поява тенісної академії на території кварталу, за словами гостей та мешканців "Новопечерських Липок", - подія, на яку вони з нетерпінням чекали.

Адже тепер займатися улюбленим видом спорту можна в будь-який зручний час, не покидаючи територію кварталу.


Перед початком офіційного відкриття академії тенісу, дорослі мали змогу ознайомитися з новими кортами та кварталом, прогулятися чудовим парком, зайти в арт-галерею "NEBO", Британську міжнародну школу, центр східної культури "MICHI" та інші соціальні та культурні об’єкти, які розташувалися на території "Новопечерських Липок".

Багато хто з них придивлявся до привабливих будиночків та різноманітних варіантів планувань квартир. Гості розмірковували, як було би чудово жити у цьому красивому та розвиненому кварталі.

Безпосередньо саме відкриття почалося з офіційної частини – генеральний директор компанії UDP, яка розбудовує квартал "Новопечерські Липки", Валерій Кодецький, директор академії тенісу Олексій Коваленко, та перша ракетка України Олександр Долгополов, перерізали червону стрічку. Тим самим було відкрито новий спортивний заклад.

До речі, UTA - це не просто декілька тренувальних кортів, що відповідають світовим стандартам і створені за сучасними технологіями із застосуванням високоякісних матеріалів.

Це передусім спортивно-оздоровчий та освітній заклад, в якому кожен окрім практичних занять отримує ще й теоретичні знання про всі таємниці гри у великий теніс.

Перший урок на нових кортах академії дав тенісист світового рівня Олександр Долгополов. Він провів унікальний та видовищний майстер-клас, в якому брали участь понад 100 дітей віком від 5 до 14 років.

Найбільш активні та вправні гравці отримували пам’ятні подарунки від академії тенісу та Олександра Долгополова.

Сама малеча від гри з легендарним тенісистом була в шаленому захваті. Не кожного дня маєш нагоду вийти на один корт з улюбленим спортсменом.

Як зізнався сам Олександр Долгополов, він дуже щасливий провести майстер-клас, та заохотити малечу займатися тенісом.

Тим паче, що нова академія тенісу UTA зможе виростити гідних тенісистів, які відповідатимуть світовому класу, як і те місце, в якому відкрилася ця тенісна академія.

За матеріалами прес-служби "Новопечерських Липок"


Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів