Бесарабія підтримує ініціативи президента

9 жовтня 2012, 13:18

У рамках свята на підтримку реформ президента мешканці Кілійського району Одещини вкотре підтвердили, що повністю підтримують соціальні ініціативи Віктора Януковича та його команди.

Народний депутат України Ігор Плохой, який відвідав захід, вважає, що президенту для завершення 5-річної програми соцреформ потрібна підтримка і розуміння українців.

"Бесарабія вкотре висловилася на підтримку президента та його реформ. Неможливо за два роки відновити країну після руїни, навести лад одночасно у всіх сферах. Але зроблена робота вже дає свої результати. В Одеській області всі це розуміють", - заявив Ігор Плохой.

Депутат Ігор Плохой з місцевим творчим колективом

Свято, яке зібрало понад 5 тисяч мешканців одного тільки Кілійського району, стало справжньою подією для регіону. Виступи творчих колективів чергувалися з розіграшем призів - плазмових телевізорів, холодильників та іншої побутової техніки. Звісно, були й щасливчики, яку отримали приз поза "конкурсом".


Багато з тих, хто побував на святі, пішли додому з призами, які вони отримали в рамках вже традиційної акції "Мир вашому дому". Нагадаємо, засновником останньої свого часу став Ігор Плохой. Сьогодні акцію підтримує небайдужий до потреб інших людей оргкомітет.

"Ми вдячні нашому президенту Віктору Януковичу за те, що він перший, хто дійсно змінив країну на краще. Звичайно хочеться, щоб все відбувалося швидко, але ми усвідомлюємо, що все і одразу не буває", - сказала молода мама Світлана, звертаючись до Ігоря Плохого з проханням передати її слова особисто голові держави.

Текст і фото прес-служби Ігоря Плохого

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів