Зять Міхалкова та Акіньшина привезли у Київ любов

9 жовтня 2012, 17:21

Російський режисер грузинського походження, а за сумісництвом зять Нікіти Міхалкова, Резо Гігінейшвілі презентував у Києві свій фільм.

Разом із продюсерами картини Ігорем Мішиним та Арчілом Геловані, чоловіком акторки Оксани Акіньшиної, Резо привіз до України романтичну комедію "Любов з акцентом".

На прем'єру також завітала Оксана Акіньшина. Як пише "Комсомольська правда в Україні", актриса у фільмі хоч і не знімалася, але підтримати коханого Геловані у Київ приїхала.

При цьому зірка "Стиляг" всіляко уникала уваги преси. Як відомо, Акіньшина незабаром готується вдруге стати мамою.


Що ж стосується кіно, то картина складається з п'яти новел, дія яких відбувається переважно у Грузії.

"Напевно, весь секрет в тому, щоб бути по-справжньому закоханим. Я люблю свою дружину, свою батьківщину. Якби всього цього не було, то фільм став би помилкою", - сказав на прем‘єрі Резо Гігінейшвілі.

До речі, про дружину. Надя Міхалкова очікувано стала героїнею однієї з новел.

"Це був чудовий час. На зйомки ми поїхали з нашою тоді ще двомісячною донькою Ніно, і забезпеченням дитини молоком займався пів-Тбілісі", - згадує зять Міхалкова.

"А коли приїхали на море, Надя жартувала, що донька спершу заговорить вірменською мовою - поруч був бар, звідки лунала вірменська музика і заважала Ніно спати. А перше слово дочка сказала "мама", але я посперечався з дружиною, бо "мама" грузинською – це "тато", - додав Резо.

грузинський зять Міхалкова (по центру) привіз до України "Любов з акцентом"

Крім Надії у фільмі також знялися її сестра Анна Міхалкова, дружина Федора Бондарчука, видавець і світська левиця Світлана Бондарчук, Філіп Янковський, Артур Смольянінов, Ірина Пегова.

Окрім того, у фільмі глядач побачить дует Нані Брегвадзе та Вахтанга Кікабідзе. До речі, умовити попрацювати в картині двох легенд виявилося справою непростою.

"Річ у тому, що наші сім'ї вже давно дружать. Але спочатку ми з Резо випили для хоробрості, потім зустрілися з Нані та Вахтангом і знову випили!" - пояснив продюсер Арчіл Геловані.

Фільм Гігінейшвілі покажуть в Україні, Росії, Казахстані та в Грузії.

До речі, на картину чекає продовження. Вже зараз відзнято дві новели, які увійдуть до фільму з робочою назвою "Любов з акцентом. Як діти". Відомо, що в картині знімуться Олег Басилашвілі та Інна Чурікова.

Дизайнерка Лілія Пустовіт та власник київської пиріжкової Ігор Кіріков
Ведучий програми про кухню та ресторації Арам Мнацаканов
Екс-солістка гуртів "А.Р.М.І.Я" та "NikitA" Юлія Кавтарадзе
Телеведуча й акторка Даша Малахова з чоловіком Чабою Бакошем
Телеведучий Геннадій Попенко
Вагітна російська актриса Оксана Акіньшина

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів