У Києві відкрилася "кузня королев" Крістіни Королевської

16 жовтня 2012, 18:50

12-го жовтня у розважальному комплексі D'Lux відбулася презентація модельного агентства Queen Models.

Агентство Queen Models планує охопити східний та азіатський fashion-ринки. Головний офіс Queen Models знаходиться в Сеулі (Південна Корея) і, за словамигенерального директора агентства Кристини Королевської, вже зараз забезпечує роботою українське представництво.

"Наша діяльність спрямована на такі країни, як Японія, Китай, Сінгапур, Південна Корея, Індонезія. На те є кілька причин", - каже Кристина.

"По-перше, моделі слов'янського типажу там неймовірно затребувані. Популярні бренди - і люкс, і міддл-сегмент – часто запрошують саме дівчат-слов'янокпрезентувати свої колекції на подіумі, знімають їх у рекламах, у лук-буках. Так, fashion-бізнес традиційно асоціюють з Парижем, Міланом, Нью-Йорком, але будемовідверті - цей ринок вже переповнений, тоді як на Сході та в Азії наших красунь просто обожнюють!" – веде далі гендиректор агентства.


Генеральний директор агентства Queen Models Кристина Королевська

"Крім того, саме в цих країнах зосереджені величезні капітали та існують найкращі перспективи кар'єри і заробітку, тож Queen Models впевнено займає цю нішу", -додала Кристина Королевська.

На гостей презентації чекав сюрприз у вигляді fashion-дефіле від провідних українських дизайнерів Юлії Айсіної та Андре Тана. Причому візантійська колекція ANDRETAN була ексклюзивно представлена за день до показу на Ukrainian Fashion Week.

Дизайнер Юлія Айсіна
Модель з показу Айсіної
Модель з показу Айсіної
Дизайнер Андре Тан
Модель з показу Тана
Модель з показу Тана

Ведучим вечора виступив відомий телеведучий і шоумен Олександр Скічко.

Проте одним з найбільших сюрпризів став розіграш IPhone5, який дістався чарівній дівчині на ім'я Лада за її майстерне дефіле та красу.

Гостя вечера Лада, яка виграла Apple iPhone

Серед гостей заходу можна було зустріти також Олену Пінчук, Євгена Червоненка, співачку Кристину Межинську та інших почесних персон.

Співачка Христина Межинська (праворуч)
Гості вечора: Анна Суворова і Артур Боссо
Дизайнер Юлія Айсіна
Дизайнер Андре Тан

Текст і фото прес-служби модельного агентства Queen Models

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів